medvídek EPA Pets Chybějící, slepý Labrador objevil v Aljašce po dvou týdnech

Chybějící, slepý Labrador objevil v Aljašce po dvou týdnech

Slepý černý Labrador, který putoval z jejího domu v Aljašce minulý měsíc byl se vrátil do svého majitele, podle Fox News.

Madera je 11letá laboratoř Ed Davis, stejně jako ona putovala pryč 6. února od svého domu v esteru, když teploty byly -40 Fahrenheita, řekla Fox News. Pes se obvykle vrací poté, co míří k přestávce na nočník, nicméně v té noci se nevrátila.

Chápu, že je to pro některé lidi obtížné, aby se pes uvolnili psa, aby šli nočník bez vodítka, ale udělal jsem to samé mnohé, mnohokrát s mým psem eso, když jsem bydlel v Fargo, n.d.

Otevřel bych zadní dveře, stejně jako vyčerpal bez vodítka, rychle pee, stejně jako pak běh zpět. Tempy nebyly nikdy 40 níže, ale byly často 10 nebo 15 níže.

Ze Fox News:

“Moje nejlepší naděje bylo chodit ty stopy, stejně jako hledat stopu, která může být její,” řekl [ed Davis]. “Moje nejlepší naděje bylo objevit zmrazený pes.”

Chlap, který jezdil na kole objevil Madera v lese minulý týden, půl míle od Davisova domu. Madera vypustil kňučení, když slyšela bellista zazvonil.

Ten, kdo ji zachránil, Constantine Chrulev, požádal o 100 dolarů odměn, aby šel do Fairbanks Animal Shelter Fund. Davis byl tak ohromen gesto, že zvýšil dar na 250 dolarů.

Madera, který je naprosto slepý kvůli autoimunitním onemocnění, ztratil 14 liber, zatímco ona chybí, podle článku. jiná než to byla zdravá.

Ester se nachází jen západně od Fairbanks.

Obrázek z Fox News & Associated Press

Můžete si představit pes přeživší tak dlouho v těch tempech?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *