medvídek EPA Pets Daisy se roztočí v kočičím tunelu

Daisy se roztočí v kočičím tunelu

AddThis Sharing Buttonsshare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore4

Dostal jsem tento tunel kočky Crinkle, abych vyzkoušel. Přiznám se, že zpočátku to nevypadalo jako velmi zábavná hračka, kvůli tomu bylo jen pár centimetrů dlouhé – mohl jsem projít tímto tunelem za méně než sekundu. Ale potom jsem si uvědomil, že pokud se nevytváříte boky, rozšiřuje se to opravdu velké!

Dokonale se vejdu do tunelu a myslel jsem si, že to mohu použít jako klubovnu pouze pro dívky. Je zřejmé, že tento byl navržen pro mě, protože dokonale odpovídá mým kožešinám. Má také tuto vinutou hračku na peří, s níž se budu hrát v případě, že se nudím. Ale něco mi dává špatný pocit …

Věděl jsem to! Harleymaniac dorazil, aby zničil mé dobré časy! Dobrá věc, v tomto tunelu je několik vestavěných únikových pokloků.

Harley, získejte svůj vlastní tunel. Tenhle je pouze pro dívky. Kromě toho by zebra tisk lépe odpovídal vašim kožešinám.

Obávám se, že prozatím budu muset tunel opustit. Vrátím se, když je to méně přeplněné. (Harley, to je pro tebe silný náznak).

Hračky pro kočky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *