medvídek EPA Uncategorized Zvířata zvířata využívají mazlíčci

Zvířata zvířata využívají mazlíčci

. Často jsem frustroval, že Baxter zastává, aby čichala každých pět kroků. Nebo když se daří před domem, kde žijí Dobermans, v naději, že přijdou hrát. Přiznám se, že nemiluji venku ve tmě na poslední přestávku dne.

Dozvěděl jsem se, že Lindsayův Ace & Beamer zemřel ve stejný den a Barbara’s Missy také zemřela. Po celý den jsem debatoval o tom, zda se s naší skupinou příští ráno vzít na výlet na výlet.

Od té doby, co máte dítě, túry vynakládají trochu větší úsilí.

Jdeme na spoustu procházek jen my tři, ale setkání se skupinou znamená, že Ellieho spaní a rozvrh krmení musí být upraveni.

Když jsme se poprvé znovu připojili k smečce, Ellie byla už dva měsíce. A ten den byl túra o maminku. Cítil jsem se, jako bych se musel dostat ven, ale zdálo se, že vesmír se mnou nesouhlasí. Dítě znělo. Její nosič chyběl. Prognóza počasí řekla déšť. Všechno se nevyrovnalo, ale vytrvalo jsem, a my jsme šli a my jsme se chovali a cítil jsem se tak dobře.

Stálo to za námahu.

Naše druhá skupinová túra byla hlavně o Baxteru. Věděl jsem, že by rád byl venku se svými přáteli, a po vyslechnutí zpráv o Missy, Ace a Beamerovi jsem chtěl vyvinout úsilí pro svého psa. Věděl jsem, že Lindsay a Barbara chtějí ještě jednu mrtvici, mnohem více procházky – všechno, co mám s Baxem. A tentokrát byl vesmír – nebo Missy, Beamer a Ace – na naší straně. Dítě se probudilo v nejlepší době, její nosič byl po ruce, slunce svítilo.

Samozřejmě to stále vyžadovalo úsilí. Musel jsem krmit dítě na parkovišti před túrou, aby se nedostala hladová část. Změnil jsem její plenu na zadním sedadle auta.

Ale slyšet Baxter Howl v pozdravu, když dorazili jeho kamarádi z túry, když ho viděl stříkat do vody a dívat se na něj, jak prochází lesem, činilo úsilí.

A když jsme chodili, myslel jsem na Lindsay, Barbaru, Ace, Beamer a Missy a doufal, že je ctíme.

Domácí mazlíčci využívají úsilí. Život vyžaduje úsilí. Stojí to za to.

Julia Thomson je blogegerka doma na 129 akrech, kde píše o svých dobrodružstvích venkovských živých a rekonstrukcí pro kutily. Pravidelně píše pro to Mutt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *