medvídek EPA Pets Build-a-Bear představuje linii záručních zvířat, podporuje dovednosti pro domácí mazlíčky u dětí s interaktivní aplikací

Build-a-Bear představuje linii záručních zvířat, podporuje dovednosti pro domácí mazlíčky u dětí s interaktivní aplikací

partnerství s nadací Petfinder Zdůrazňuje tradici podpory Build-A-Bear pro péči o zvířata

Build-a-Bear představila svou nejnovější produktovou řadu-záruční zvířata-dosud mnoho přiměřených luxusních sbírek společnosti. Řada záručních zvířat obsahuje doplňkové domácnosti mobilní aplikace, které si mohou stáhnout v obchodě iTunes App Store nebo v obchodě Google Play. Aplikace pro záruční zvířata oživí zážitek z péče o domácí zvířata, mentoruje děti o péči o zvířata s interaktivním zážitkem z hry. (PRNewsfoto/Build-a-Bear)

SVATÝ. LOUIS, 9. dubna 2015-Build-a-Bear (NYSE: BBW), interaktivní prodejce domácí zábavy personalizovaných vycpaných zvířat, zavedl svou nejnovější produktovou řadu-záruka Pets ™-dosud mnoho přiměřených luxusních kolekce společnosti. Řada ThePromise Animals Line obsahuje doplňkové mobilní aplikace domácnosti, které si mohou stáhnout, aby oživily zkušenosti s péčí

Mezi plemena ve sbírce patří Zlatý retrívr, Beagle, Yorkshire Terrier a Persian Kitten. Build-a-Bear plánuje představit mnohem více plemen po celý rok.

„V souladu s naším taktickým úsilím o růstu produktů na výrobu hry mimo plyšový nabízí Naše záruční zvířata Interactive App platformu, která bude děti instruovat význam dobré péče -Medvěd. “Naše partnerství s Petfinderem je navíc svědectvím o dědictví Build-A-Beara o podpoře zvířat v domácích programech adopce domácích zvířat a také zdůrazňuje náš závazek přidat do života mnohem více srdce s odlišnými filantropickými spoluprácemi.”

Slib Animals Mobile App
Mobilní aplikace pro záruční zvířata poskytuje dětem přiměřenou zkušenost s domácími mazlíčky, zatímco je mentoruje o závazku vlastnictví domácích zvířat. Jednotlivci aplikace začnou jako „nováčci péče o domácí mazlíčky“ a také pracují na své metodě s pěti úrovněmi akreditace, aby vytvořili nejvyšší status „Pet Care Pro“. Se zábavnými, poutavými hrami budou jednotlivci schopni shromažďovat body tlapky, osvědčit se a poskytnout svému mazlíčka veškerou náklonnost a starat se, které si zaslouží.

Aplikace pro záruční zvířata poskytne praktickou pomoc, například:

Krmení: Každý mazlíček má různé potřeby krmení, je však nezbytné pro jakýkoli typ domácího mazlíčka, aby jej nakrmil podle plánu, využíval kontrolu součástí, nabídl spoustu vody a nabídl občerstvení i dárky. Pamatujte, že dárky by měly být využívány pouze jako odměny.

Potty Training: Když se týká nočního tréninku vašeho domácího mazlíčka, počínaje, jakmile přinesete dům pro domácí mazlíčky, pomůže zaručit úspěch. Vždy mějte na paměti, že ubytujete psa, kočku nebo jiného mazlíčka, potřebuje rutinu a také velké množství praxe.

Kontroly veterináře: Přijetí vašeho mazlíčka na rutinní kontroly veterináře je nezbytné pro pomoc vašemu veterináři udržovat záznam o typickém zdraví a wellness vašeho domácího mazlíčka, jakož i chování co nejdříve.

Cvičení: Dělat každodenní činnosti s vašimi domácími mazlíčky, jako je chůze nebo hraní s hračkami, které testují jejich zvědavost, může pomoci zachovat jejich fyzické i duševní zdraví.

Grooming: Je nezbytné udržet si domácího mazlíčka dobře upraveného, ​​které pro mnoho zvířat zahrnuje pravidelné koupání, kontrolu na blechy a kartáčování.

Uživatelé si mohou stáhnout aplikaci pro záruční zvířata v obchodě iTunes App Store nebo v obchodě Google Play.

Partnerství Petfinder
V rámci spuštění se Build-A-Bear spojuje s Petfinder.com a nadací Petfinder, která pomáhá přístřeškům objevovat potěšené domy. Petfinder.com je největší prohledávatelnou databází adoptivních zvířat v USA a je odpovědná za 44 procent adopcí pro domácí zvířata v Severní Americe, zatímco Petfinder Foundation je nezávislou neziskovou organizací, která pomáhá regionálním společností pro péči o zvířata propagovat adopce pro domácí zvířata. Příjemci grantu organizace zahrnují mnohem více než 13 000 organizací, které se starají o mnohem více než 300 000 zvířat bezdomovců v jakémkoli poskytnutém čase po celé Severní Americe.

Nyní s 31. květnem mohou hosté v USA poskytnout dar 1,00 nebo více dolarů, prostřednictvím obchodu nebo na internetové pokladně, nadaci semináře Build-a-Bear na podporu regionálních akademických programů terénních programů, které pokynují dětem o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči o péči domácí mazlíčci. Tento národní grantový program bude spravovat Nadace Petfinder.

„Build-a-Bear je ideálním partnerem, který nám pomáhá informovat domácnosti-zejména děti-přesně o tom, jak mohou pomoci objevit potěšené domy pro fantastická zvířata, která jsou v současné době nabízena v útulcích, jakož i za záchrany,“ uvedla Emily Fesler, manažerka reklamy, Petfinder. “Věříme, že pokud děti objevují v mladém věku, jejich empatie pro zvířata přinese celý jejich život a v ideálním případě je pobízí k Emba.”CE zvířata v budoucnu. “

Tradice poskytování zpět na build-a-lov
Od svého založení se Build-A-Bear zaměřila své úsilí o sousedství na zlepšení života dětí, domácností i zvířat. Společně podniky i jeho hosté přispěly k organizacím, včetně Make-A-Wish, USO, námořní hračky pro Tots Foundation, donorschoose.org, první knihu, a také spoustu dalších neziskových organizací, a také mnoho dalších neziskových organizací, a také nadace pro mořské hračky pro Tots. Zdraví a wellness, i wellness, domácí mazlíčci, gramotnost a vzdělávání, jakož i další základní příčiny.

O Workshopu Build-A-Bear, Inc.
Build-a-Bear Workshop, Inc., založená v St. Louis v roce 1997, je jediným celosvětovým obchodem, který poskytuje interaktivní zážitek z maloobchodního maloobchodního maloobchodního maloobchodu. Celosvětově existuje zhruba 400 obchodů semináře Build-a-Bear Workshop, včetně obchodů vlastněných společností v USA, Portoriku, Kanadě, Velké Británii, Irsku a Dánsku, stejně jako franšízové ​​obchody v Evropě, Asii, Austrálii, Africe, Střední východ a Mexiko. Podnikání bylo jmenováno do Ton of Money 100 nejlepší firmy pro práci pro® Seznam po dobu sedmého roku v řadě v roce 2015. Workshop Build-a-Bear (NYSE: BBW) zveřejnil celkový příjem ve výši 392,4 milionu USD ve fiskálním roce 2014. Za mnoho Více informací, telefonní hovor 888.560.Bear (2327) nebo viz část vztahů s finančními vztahy na svém webu na BuildAbear.com®.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *