medvídek EPA Uncategorized Zajímá vás, co dělat udržení toho catnipu? Zeptejte se Daisy!

Zajímá vás, co dělat udržení toho catnipu? Zeptejte se Daisy!

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore4

Jak možná nebo nemusíte vědět, pokud si koupíte kočičí zásoby od Petmeds, můžete objevit překvapení s vaší objednávkou: pytel bezplatného catnipu! Je obtížné uvěřit, že až 30% koček se nelíbí v Catnipu, stejně jako některé kočky ani nechápou, co s tím mají. Nikdy se nebojte, jsem tady, abych vás informoval, abyste mohli získat maximální potěšení ze svého baggie z Catnipu.

Jsem znalec Catnip. Navrhuji, abyste začnou vychutnat kytici … to je elegantní metoda, jak ji čichat. To je tak, že se můžete těšit na aktivní složku v catnipu, která se nazývá nepetalacton. Pokud rozdrtíte catnip, uvolní mnohem více aromatických olejů.

Rovněž se těším na ochutnávku mého catnipu. Opravdu požadujete pouze dodat špetku catnipu pro vaši kočku, ale vždycky říkám „čím více, tím lepší!“ Catnip je bylina a také je v pořádku; Je to člen domácnosti máty, ale neosvěží vám dech.

Moje preferovaná metoda, která se potěší v Catnipu, je převrátit se v něm a také se dostat kolem mé srsti. Později je zábavné běžet všude kolem rozptylu catnipu po celém domě! Dopady catnipu obvykle trvají asi 5 až 15 minut.

Tady aplikuji několik aromatických olejů za ušima jako jemný parfém. Tento krok není nutný, zejména pokud jste dětská kočka.

Můj sourozenec Harley Maniac rád hraje s hračkami, které se na ně catnip drhaly. Rovněž můžete vyvolat do hračky nebo si na svůj škrábanec otřete catnip. Některé kočky slintají, běží kolem, vrčí, převalují se, jedná živě nebo hloupě, nebo jen zjemňují, když jsou podrobeny catnipu. Může to učinit některé kočky agresivní, stejně jako přiznávám, že jsem se často trochu kousl po Catnipu.

Někdy může Catnip přimět Harleyho, aby se choval šíleně, takže rád utékám, než se maniak uvolní.

Jak využíváte catnip?

Catnip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *