medvídek EPA Pets Portrét snoozeer Pug

Portrét snoozeer Pug

“snoroozer,” carte de visite, E. T. Bowdle, fotograf, Lima, Ohio, s největší pravděpodobností 1880s.
Seznamte se s snoroozerem Pug štěně, který vzal extrémně atraktivní podobu na fotografickém studiu Elisha T. Bowdleho, s největší pravděpodobností na počátku 1880s. On je položen na to, co se jeví jako podstavec vyrobený ze dřeva (předpokládám, že studio prop, já), stejně jako jeho jméno se zdá být přidán do nepříznivého před tiskem.

Reverzní Snoozerovy portrétu.
ELISHA T. Bowdle otevřel své fotografické studio v Limě, Ohio, v roce 1879. Zde je oznámení, které se objevilo v Demokratu v době Limy, jakož i další regionální dokumenty dne 20. listopadu 1879. Bowdle dělníci byli nazýváni “operátory”, stejně jako toto Obrázek byl pořízen jedním jménem CJ Young, který jsem nebyl schopen stopovat. Seznamuji tuto fotografii až do 1880s, protože se zdá, že větší karty velikosti kabinetu bylo mnohem výraznější 1890s.

E. T. Bowdle rostl do 1880 úspěšně prosperující. S největší pravděpodobností měl budovu, “Bowdle’s Block, inzeroval na zadní straně fotografie, stejně jako Denní tisk Lima pravidelně na svých službách, stejně jako jeho zapojení založené na Velké templářské chaty v roce 1888. Stejně tak pomohl objevil Lima YMCA. to přesně stejný rok.

To je jediná stopa pobytu Snoozeru, který byl jasně oceňován jeho majitelem nebo majiteli. 1880 bylo první roky trendu pro mugs, který byl dlouhý několik desetiletí. Pugs se objevují po celé zemi, což je poněkud úžasné, když se domníváte, že byli skutečně představeni do celé země v Centennial Expozici pet pes show v roce 1876. Doufám, že žil dlouho stejně jako potěšen život!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Více

LinkedIn. \ t
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Pózování pro můj portrét je takový boremay 24, 2016In “carte des visite”
Fotografování cenu býk dogjune 9, 2015In “reklamní obchodní karta”
Noble Mops of San Francisco Zobrazit populární profesionální fotograf I.W. Taberův StudioJanuary 2, 2018In “zvíře-lidská interakce”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *