medvídek EPA Pets Recenze: Corpse in the Crystal Sphere od Kari Lee Townsend

Recenze: Corpse in the Crystal Sphere od Kari Lee Townsend

Byl jsem potěšen, že jsem našel mrtvolu v Crystal Ball, druhý v sérii TON OF Teller Money Townsend z Kari Lee Townsend. Nejsem si jistý, jak jsem přesně zmeškal první knihu v seriálu, Tempest in the Tea Leaves, protože také má obrázek nádherné bílé kočičí v knize na obálce, stejně jako obvykle můžu „Předejte jakýkoli typ knihy s kočičí na obálce.

Série obsahuje protagonista Sunny Meadows, psychika, která žije v idylickém městě Divinity v New Yorku. Starý viktoriánský domov, který si koupila poté, co se tam přestěhovala, o kterém se uvádí, že je pronásledován, přišel celkem s velkou bílou kočičí s názvem Morty. Sunny se rychle spojila s Mortym, stejně jako moudře přijala, že vládne hnízdě. Rovněž má podezření, že to může být ten, kdo dělá strašidelné ve starém domě.

Druhá kniha se zvedne poté, co Sunny právě vyčistila své jméno jako hlavní podezřelý při vyšetřování vraždy. Dívá se dopředu na nějaký mír i tiché, stejně jako na snad druhou možnost s hezkými úřady detektiv Mitch Stone. Mír i mírumilovní však netrvají extrémně dlouho, když se na jejím prahu objeví Sunnyova babička Gert, připravená se nastěhovat. Pak se objeví Mitchova bývalá zlatíčko Isabel. Když Isabel zmizí, Sunny pomáhá úřadům najít její mrtvolu. Sunny se účastní vyšetřování vraždy v poněkud oficiální kapacitě, ale neuspokojila pravidlo, že nemůže ohnout alespoň trochu trochu v zájmu řešení případu.

Jedná se o příjemné útulné, osídlené sympatickými postavami a spoustou zvratů, stejně jako zatáčky v zápletce, aby vás četly. Monty je spíše postava, díky níž byla tato kniha ještě zábavnější. Toto lehké, zábavné tajemství udělá fantastický doplněk do vašeho seznamu letních čtení.

Kari Lee Townsend žije ve střední NY se svým porozuměvým manželem, jejími třemi zaneprázdněnými chlapci a jejím oh-tak-dramatickým dítětem, které dělá vše, co dělá, a také poskytuje spoustu materiálu pro své knihy. Skládá dospívající superhrdiny i útulná záhada zasazená do malých měst s mystickými aspekty a nepředvídatelnými postavami, kromě okouzlujících komedií pod názvem Kari Lee Harmon. Chcete -li zjistit více o Kari, přejděte na její webové stránky nebo zkontrolujte svůj blog.

Tuto knihu jsem dostal od vydavatele. Získání kopie zdarma neovlivnilo mou recenzi.

Ingrid King

«Hodnocení a prozradí: KittyBlock Scratcher poskytuje kočky vlnité lepenkové zábavy
Limitovaná edice kočičí umění od Ola Liola Champion »

7 komentářů k recenzi: Corpse in the Crystal Sphere od Kari Lee Townsend

Bernadette říká:

19. srpna 2012 v 15:44

Věřím, že jsem zkontroloval několik jejích dalších záhad – budu muset zkontrolovat, co je nabízeno v zaznamenaných knihách. Nemohl jsem si nechat ujít ani ten kočičí!

Odpověď

Texas, kočičí v New Yorku říká:

17. srpna 2012 ve 16:08

Zní to jako krásná kniha!
Purrs

Odpověď

Ingrid říká:

18. srpna 2012 v 7:21

Věřím, že by se vám to líbilo, Texas.

Odpověď

Debra Becker říká:

17. srpna 2012 v 10:14

Zní to jako fantastické čtení bazénu!

Odpověď

Ingrid říká:

18. srpna 2012 v 7:21

Je to, Debra!

Odpověď

Dawn říká:

17. srpna 2012 v 7:25

Vypadá to skvěle! Musím to dát na svůj seznam Kindle Desire.

Odpověď

Ingrid říká:

18. srpna 2012 v 7:20

Věřím, že se vám to bude líbit, Dawn.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *