medvídek EPA Uncategorized Co je syndrom Big Black Dog?

Co je syndrom Big Black Dog?

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností uvedených v tomto příspěvku.
Už jste někdy slyšeli o syndromu Big Black Dog? Až donedávna jsem nikdy nepřemýšlel o barvě mých psů kožešin, pak jsem slyšel o syndromu Big Black Dog. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že velcí černí psi byli eutanizováni mnohem vyšší rychlostí než ostatní psi.
Co je syndrom Big Black Dog?
Jak již bylo zmíněno dříve, syndrom Big Black Dog je v podstatě skutečnost, že velcí černí psi jsou eutanizováni mnohem vyšší rychlostí než ostatní psi.
Existuje mnoho nápadů a teorií, proč se černí psi nepřijímají tak snadno:
Nezobrazují se také v chovatelských stanicích – funkce na černém psovi nemohou být často vidět velmi dobře, když jsou zobrazeny v chovatelské stanici.
Šedé chloupky se snadněji ukazují na jejich kabátu, takže je vypadají starší, pak jsou ve skutečnosti
Pověry a špatný tisk – příběhy, básně, filmy často zobrazovaly černé psy jako hrůzostrašné a zlo.
Zuby na černém psovi mohou vypadat bělejší a hrozivější
Černí psi nejsou fotogeničtí – dokonce jsme se zmínili o tomto příspěvku o Stetsonovi: 4 kroky, kterým bychom se vyhnuli ve skupině štěňat

Který labradorský retrívr byste si vybrali?

Stetson a jeho sourozenci – zleva doprava Stetson, Stuart, Salem a Sukie.
Linus The Big Black Dog
Linus je spíše středně velký pes na 55 liber, ale je vysoký a štíhlý, a proto vypadá trochu větší než opravdu.

Nebyl jsem si jistý, jaký druh psa se chystám dostat, když jsem zvedl Linuse z útulku, ale barva jeho kožešiny byla jen jedním drobným detailem mezi různými kritériím, které jsem plánoval používat, abych si vybral svého dalšího mazlíčka. Než jsem si vybral Linus, navštívil jsem několik chovatelů a dal jsem se na jednoho konkrétního robustního malého žlutého labradorského retrívra, který jsme navštívili v Riverside, CA.
Několik dní po položení vkladu na malou žlutou laboratoř jsem viděl obrázky pár štěňat v útulku pro zvířata v Carsonu v Kalifornii. Štěňata byla smíšená australská pastýře a na obrázku měl jeden zbarvený vzhled (černý, opálený a bílý) a druhý byl pevný černý s malou bílou skvrnou na jeho hrudi.
Když jsme viděli dvě štěňata, vzpomínám si, jak komentuji, jak krásné bylo štěně trojbarevny, a okamžitě ho vzala její krásný kabát. Stále jsem však měl v úmyslu testovat osobnost nad vzhledem (není to to, co vždy děláme při zahájení vztahu). Poté, co jsem obě štěňata provedl několika testy osobnosti, jsem si myslel, že oba psi prošli létajícími barvami, ale naklonil jsem se k pevnému černému štěně versus trojice. Nakonec jsem nakonec vzal domů solidní černé štěně a pojmenoval ho Linus. Zatímco jsem byl mnohem více přitahován trojbarevným kabátem, nakonec jsem (a nyní šťastně) šel se psem, myslel jsem, že jsem nejlépe odpovídal mé osobnosti.

Myslím, že Linus nebyl velký štěně, ale věděl jsem, že bude středním až velkým psem. Pokud plánujete, aby se psa dobře podívali na černé psy a na ostatní barevné psy. Černý pes může být stejně dobrý domácí mazlíček jako zlatý, bílý, trojbarevný, modrá Merle a jakoukoli jinou barvu, na kterou si vzpomenete.
Slyšeli jste o syndromu černého psa? Máte černého psa a proč jste si ho vybrali?
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Natural Farm Bully holí – všechna naše štěňata milují kousat, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro psi.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – před pár měsíci jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena a ona to miluje! Získejte 50% slevu na první objednávku psího psu.

Podívejte se na další z našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *