medvídek EPA Pets Fargo nouzový úkryt k dispozici pro domácí mazlíčky během povodní

Fargo nouzový úkryt k dispozici pro domácí mazlíčky během povodní

bude na výstavišti Red River Valley k dispozici nouzový úkryt pro zvířata pro kohokoli postiženého povodněmi v Severní Dakotě/Minnesotě, podle adopce Fargo Moorhead. Záchrana spolupracuje s F-M Humane Society a Fargo-Moorhead Emergency Managers.

Úkryt se nachází v pavilonu Schollander na výstavišti ve West Fargo na West Main Avenue. Podle jednoho z dělníků by mělo být úkryt v provozu dnes odpoledne (čtvrtek).

V tuto chvíli jsou zapotřebí dobrovolníci. Pokud byste chtěli více informací o dobrovolnictví nebo nalezení útulku pro svého domácího mazlíčka, zavolejte na nouzové úkryt na čísle 701.281.1574.

Společnost F-M Humane Society povzbuzuje lidi, aby připravili nouzovou soupravu pro své domácí mazlíčky a měla by zahrnovat léky, záznamy veterináře, značky ID, jídlo a vodu, fotografie a popisy domácích zvířat, nosiče pro domácí zvířata, vodítka a přikrývky.

Josh, eso, kočky, náš pěstounský pes a já bychom měli být v bezpečí před povodněmi Red River. Máme nějaký náhradní pokoj, takže pokud někdo potřebuje místo, kde opustit své domácí mazlíčky nebo místo, kde můžete zůstat v případě nouze, pošlete mi e -mail na adresu lindsay@thatmutt.com nebo mi zavolejte na 701.368.2953.

Naplánujte si nyní pro své domácí mazlíčky, takže nemusíte dělat rozhodnutí na poslední chvíli nebo je nechat pozadu v případě nouze. Kennely řeky Sheyenne ve West Fargo mají o víkendu k dispozici pro psy ve čtvrtek ráno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *