medvídek EPA Pets Moje nové kočičí okno!

Moje nové kočičí okno!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Podívej, co jsme měli Harley! Toto je moje nová kočičí okno. Je ideální pro lenošení a užívání si výhledu. A já jsem kočička, která má ráda lenošení! Vážím asi 7 liber, takže mám spoustu prostoru, abych se mohl válet.

Protože to moje maminka nainstalovala, musel jsem zkontrolovat vše pro bezpečnost. Naštěstí to bylo snadné instalovat, protože moje maminka není příliš užitečná. Drží se okenního parapetu silným suchým zipem. Suchý zip mi připomíná ostny na mém jazyku! Přichází také se šrouby, které můžete použít na dřevěných parapetech, pokud dáváte přednost.

Harley Quinn se to také líbí. Můžete vidět, že vezme celý okoun. Harley váží asi 12 liber, ale je to dlouhá kočka! Pokud jste významná koťátka, může to být těsné.

Snažím se zobrazit svůj hrdý, potěšený a spokojený výraz. Udělal jsem dobře?

Myslím, že by to vytvořilo mnoho vynikajícího dárku na dovolenou! K dispozici je také vyhřívaná kočičí okoun pro kočičí, které žijí v chladnějším klimatu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *