medvídek EPA Uncategorized 2012 Další vítěz soutěže a běžecké soutěže PET TV Star!

2012 Další vítěz soutěže a běžecké soutěže PET TV Star!

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore8

Je to okamžik, na který jsme všichni čekali – oznámení vítězů našeho dalšího soutěže PET TV Star! Nejprve bychom však rádi poděkovali všem za jejich účast a neustálé nadšení za soutěž. Vážíme si tvrdé práce a odhodlání, které každý účastník dal.

Připojte se k nám při blahopřání letošních vítězů soutěže níže …

Vítěz velké ceny

Jesse / majitel: Heather Brook

Při procházení internetu jste možná narazili na jeho neslavnou užitečnou video série psí triky, ale v případě, že jste zde nebyli příkladem toho, jak extrémně talentovaný je Jesse!

Jako vítěz velké ceny bude mít Jesse příležitost být zahrnut do naší další televizní reklamy. Navíc, Jesse a jeho majitel vyhráli 4denní/3 noční výlet do Fort Lauderdale na Floridě a 1 000 $ utrácet peníze!

Mezi naše vítěze soutěže v soutěži patří:

První cena:

Chewbacca / majitel: Gigi Zhengn

Druhá cena:

Buster / majitel: Denise Viola

Naše nejpříjemnější díky všem, kteří vstoupili do soutěže a blahopřejí výše uvedeným vítězům. Jsme nadšeni, že máme Jesseho jako našeho vítěze a těšíme se na spolupráci s ním a Heather ve velmi blízké budoucnosti!

Pokud byste chtěli vědět o budoucích soutěžích a dárcích 1-800-Petmeds, nezapomeňte sledovat naši stránku na Facebooku nebo Twitter profil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *