medvídek EPA Pets [Giveaway] Podívejte se na svého domácího mazlíčka, házejte léčbu Sweepstakes

[Giveaway] Podívejte se na svého domácího mazlíčka, házejte léčbu Sweepstakes

AddThis Sharing ButtonsShare na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPintestSshare to moreaddthismore1

Kočky a psi se mohou snažit přizpůsobit se trávení mnohem více času samy, protože se jejich rodiny vracejí do práce a provozují prázdninové pochůzky. Aby pomohli rodičům domácího mazlíčka snížit úzkost separací, rozdává 1-800-Petmeds® čtyři kamery pro domácí mazlíčky s možností prosazování léčby s pohledem vašeho domácího mazlíčka, hodte léčbu loterie!

Po dlouhém létě s přitulením se svým mazlíčkem můžete opět ocitnout mnohem více času mimo domov, ať už se vracíte do práce, nebo očekáváte, že budete mít rušnou prázdninovou sezónu.

V poslední době veterináři po celé zemi hlásili nárůst koček a psů trpících úzkostí separací. Pokud budete trávit méně času se svým mazlíčkem, můžete jim pomoci přizpůsobit se tím, že s nimi budete mít co nejlépe. Tímto způsobem budou mnohem pravděpodobnější, že si odpočinou, když nejste poblíž.

Pokud máte rádi odvíjení doma s pořady a filmy, můžete si hrát se svou kočkou nebo psí místo toho, abyste seděli na gauči, zatímco se díváte. Namísto rychlého vpřed byste mohli také použít komerční přestávky jako krátké tréninkové sezení.

Zapojte svou rodinu, abyste se ujistili, že vaše zvířata stále dostávají spoustu lásky a pozornosti. Vaše děti mohou hrát skrýt a hledat se svými zvířaty, zatímco vypořádáte se svými online vánočními nákupy. Nebo místo toho, abyste se pohlédli na prázdninové dekorace, můžete se spojit a vzít svou rodinu na dlouhou sousedskou psí procházku.

Pokud nemůžete být doma se svými domácími mazlíčky, můžete je sledovat, zda je známky úzkosti separací pomocí fotoaparátu pro domácí mazlíčky. Má obousměrný zvuk, takže si můžete během práce v práci chatovat se svými zvířaty, a můžete na ně dokonce spustit pochoutky, abyste odměnili dobré chování, když jste na cestách.

1-800-Petmeds® rozdává čtyři kamery pro domácí mazlíčky. Všichni rodiče domácího mazlíčka jsou vyzváni, aby vstoupili na čtyři šance na vítězství.

1-800-Petmeds® View Your Pet, Toss A Treat Sweepstakes běží od středu 4. listopadu 2020 do pondělí 30. listopadu 2020. Každý, kdo vstoupí od 12:01 východního času („ET“) 4. listopadu, 2020 – 30. listopadu 2020 v 23:59 ET je způsobilé vyhrát. Každý týden během měsíce listopadu bude vybrán 1 vítěz. Budou celkem čtyři (4) vítězové. Vítězové budou informováni prostřednictvím e -mailu 11/10, 11/17, 11/24 a 12/1. Chcete -li vstoupit, podívejte se na stránku PŘIPOJENÍ PRACOVÁNÍ ZVLÁŠTNÍCH STRÁNKŮ, zadejte své informace a odešlete svůj záznam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *