medvídek EPA Uncategorized Je to práce jako den psů!

Je to práce jako den psů!

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore11

Dnes je práce jako den psů. Tento den měl uznat a projevit uznání pro všechny obtížné pracovníky tam venku. Je tu jen jeden problém … Věřím, že by to mělo být pojmenováno jako kočičí den. Nevěříte, že kočky jsou obtížné pracovníci? Jistě máme pověst pro užívání si našeho relaxačního času, ale můžeme být také obtížnými pracovníky.

Vezměte si například mého sourozence Harleyho (prosím, vezměte ho!). Přestože je maniak, už měl velké množství různých pracovních míst. Například svůj úkol vzal jako policista pro vymáhání právních předpisů velmi vážně.

Ve skutečnosti vzal svůj úkol stejně vážně. Poté, co mě zatkl, musel jsem svléknout Harleyho svého odznaku i pouta. Věřte mi přátelé, nechcete trávit žádný čas v obrovském domě. Pěkná růžová bedna s barevně koordinovaným polštářem by samozřejmě byla jiným příběhem …

Dále se Harley rozhodl, že skončil jako letec. Bohužel byl rozptýlen, kdykoli viděl ptáka, takže musel tuto kariéru poskytnout, než se někdy vzlétl.

Poté se Harley rozhodl skončit stavebním dělníkem, hlavně proto, že si přál nosit hardhat. Harley nemohl ovládnout vysokozdvižný vozík, aby zajistil, že do této kariéry vloží opičí klíč. V hardhatu však vypadal docela skvěle.

Harley, neoceněný, nakonec objevil kariéru svých snů: nashromáždění zmrzliny. Bohužel položil na všechny kužely zmrzliny posypáno, takže z této práce byl také propuštěn. Ach Harley!

I když Harley i já velmi tvrdě pracuji, také si na konci dne užijeme relaxaci. Protože stárnu, obzvláště si užívám podřimování na své vyhřívané kočičí podložce svou preferovanou hračkou Catnip.

Takže ať už pracujete jako pes, jako kočka, nebo jen předstíráte, že pracujete, nejdůležitější věcí je užívat si sebe sama i na konci dne, pěkně si zdřímnout.

kočičí chování

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *