medvídek EPA Pets Asociace americké soutěže pro spisovatele pes používá 11 nových novinářů a autorů o téměř 8 000 USD

Asociace americké soutěže pro spisovatele pes používá 11 nových novinářů a autorů o téměř 8 000 USD

o celkem 14 000 USD ve speciálních cenách

Dnes sdružení Ameriky pro domácí pes oznámilo, že sponzoři přidali do letošní soutěže o psaní 11 nových zvláštních cen – dalších 7 900 USD v peněžních cenách, které přinášejí celkovou cenu na 14 000 USD.

Každoroční soutěž DWAA se otevírá 10. července a uzavírá 8. září 2017. Vítězové budou vyhlášeni začátkem prosince a mohou přijmout své ceny na banketu Awards večer v sobotu 10. února 2018 v slavném hotelu New Yorker na Manhattanu .

“Jsme nadšeni a vděční, že spousta fantastických jednotlivců, neziskových organizací a korporací letos sponzorují zvláštní ceny,” řekl prezident DWAA Jen Reeder. “Speciální ocenění nabízejí zvláštní způsob, jak získat komunitu pro psaní domácích zvířat o tématu a podporovat vynikající psí publikování.”

Obě ceny s největší peněženku jsou sponzorovány podle obav zdarma, LLC: Cena OBJEDNÁVÁNÍ OBCHODNÍHO PROMĚNĚ PETS A OBCHODNÍ OBCHODNÍ PET PET PET Enrichment Award. Každý z nich přichází s cenou 2 000 $. Marty Becker, známá také jako „Americký veterinární lékař“, předá hlavní projev a udělí výhercům na banketu přednášející zakladatelka Dr. Marty Becker.

“Jako spisovatel psů, jakož i veterinární lékař a zakladatel společnosti Free, jsem výjimečně poctěn, že jsem mluvil s Asociací spisovatelů pro domácí zvířata a letos předával ceny bez doplňkových cen,” řekl Becker. “Ti z vás, kteří jsou na frontových liniích, kteří komunikují s majiteli domácích zvířat, mají zvláštní sílu zlepšit životy psů a lidí, kteří je milují vaší prací.” My, které se obáváme, chceme uznat tento vliv a povzbuzovat spisovatele domácích zvířat, aby šířili slovo o minimalizaci strachu, úzkosti a úzkosti v životě našich domácích zvířat pomocí těchto cen. “

Mezi další nové zvláštní ceny patří:

Cena psích Scribbles – 350 $

Cena pro prevenci červů CEVA – 1 500 $

Cena GNFP Digital Online Post Award – 500 $

Cena Harrison Stephens Inspirational Feature Award – 300 $

Cena mezinárodní asociace PET Fashion Professionals PET Fashion Award – 350 $

Cena Morris Animal Foundation Award – 300 $

Cena PSI Professional Pet Care Award – 300 $

Cena Take Your Pet Dog Award – 300 $

Cena Walter R. Fletcher Memorial Award – čestné sídlo na 2018 Westminster Kennel Club Pet Dog Show

“Jsme nadšeni, že jsme přidali taková rozmanitá ocenění na již hvězdný seznam speciálních cen pro spisovatele psů,” řekl Reeder. “Máme štěstí, že jsme se rok co rok vrátili velkorysé sponzory na podporu organizace a našich spisovatelů, jako je americký chovatelský klub, který sponzoruje řadu požadovaných cen.”

Návrat zvláštních cen zahrnuje:

Cena AKC Club Publication Excellence Award – 500 $

Cena AKC Microchipping Award Award – 1 500 $

Cena AKC odpovědných mazlíčků pro psy

AKC S.T.A.R. Cena štěňat a psího dobrého občana – 500 $

Cena nejlepší knihy Dogwise – 500 $

Cena DWAA Distinguished Service Award – 1 000 $

Cena DWAA Junior Writer Award – 400 $

Dwaa Robert H. McKowen Memorial Friends of Rescue Award – 300 $

James Colasanti, Jr. Award Poetry Award – $ 200

Cena kapitána Williama Lewis Judy – 350 $

Cena kapitána Haggertyho za nejlepší tréninkový knihu nebo příspěvek – 200 $

Mnohem více informací nebo vstupu do soutěže naleznete na adrese: Dogwriters.org.

O DWAA

Asociace spisovatelů psů pro psy je nejuznávanější asociací profesionálního psaní věnovaná psům. Společnost DWAA byla založena v roce 1935 a rozrostla z osmi zakladatelů na více než 500 členů, včetně novinářů, autorů, bloggerů, publicistů, fotografů, ilustrátorů a mediálních osobností. Pod deštníkem dluhopisu s lidským kananem se členové týkají soutěží pro domácí ps, zdraví, školení, záchranu, mazlíčci, veterinární výzkum, pracovní pet psů, právní předpisy pro péči o zvířata, fundraisery a spoustu dalších témat. Pro mnoho dalších informací naleznete: Dogwriters.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *