medvídek EPA Pets Recenze: NomNomnow Fresh Food for Cats

Recenze: NomNomnow Fresh Food for Cats

Toto publikování je sponzorováno společností NOMNOMNOW a také obsahuje přidružené odkazy*

Kočky jsou povinnými masožravci, což znamená, že vyžadují maso ve svém stravovacím plánu na prosperu. Jejich systémy nejsou navrženy tak, aby trávily uhlohydráty. Syrová strava je jednou z nejlepších metod pro splnění nutričních požadavků koček, ale syrové potraviny, dokonce i komerčně připravenou syrovou stravu, mohou pro některé rodiče kočičí překonat úroveň pohodlí. Nevěřím, že je nutné zaujmout stojan „vše nebo nic“, pokud jde o výživu kočky, věřím však, že je důležité nakrmit naše kočky dietní plán, který je co nejméně zpracován.

Existuje jen málo možností pro minimálně zpracovanou čerstvou vařenou stravu na trhu. Jedna z nejnovějších nabídek pochází od Nomnom nyní.

O nomnomnow

Společnost Nomnomnow byla založena v roce 2015 a se sídlem v Oaklandu v Kalifornii poskytuje zdravé i výživné krmivo pro domácí zvířata vyrobené z čerstvých surovin kvalitních restaurací. Jídlo je poskytováno přímo do vašeho domova. Nomnomnow jídla se pravidelně vaří v regionální kuchyni kompatibilní s FDA. Jídla jsou individuálně úměrná, přizpůsobena tak, aby uspokojila specifické potřeby výživy každého domácího mazlíčka a byly připraveny sloužit bez jakékoli přípravy.

Formuloval veterináře s čerstvými ingrediencemi

Formuloval Dr. Justin Shmalberg, profesor klinického partnera a vedoucí služeb, Integrativní medicína, na University of Florida College of Veterinary Medicine, všechny z nomnomnowových vzorců obsahují pouze čerstvé ingredience.

Veškeré jídlo je lidská třída

Všechny vitamíny jsou přirozené

Všechny recepty splňují požadavky AAFCO (Asociace amerických krmiv)

Recepty jsou vyrobeny pouze z hrstky ingrediencí: masa, zeleniny, zdravé oleje, vitamín a směs živin.

Žádné přísady, žádné umělé ingredience

Individuálně rozdělená jídla, aby vyhovovala kalorickým potřebám vaší kočky

Snadné otevřené pouzdro: Stačí se otevřít.

Doručené čerstvé do vašich předních dveří

Všechna jídla jsou poskytována čerstvá, nikoli zmrazená. Poté můžete jídla zmrazit i rozmrazovat podle potřeby. Zásilka je zdarma, s týdenní, dvoudenní a měsíční volbou nabízená v závislosti na místě všech 48 sousedních amerických států. Všechny obaly jsou recyklovatelné. NOMNOMNOW využívá obchodní model auto-lodi, avšak uzavírání jsou rychle aktualizovány, upravovány nebo zrušeny.

Dva recepty bohaté na proteiny pro kočky

NOMNOMNOW pro kočky nabízí dva čerstvé kočičí recepty bohaté na bílkoviny: drůbež chow meow (kuřecí stehno, prsa i játra), stejně jako chutná rybí hostina (tilapie i losos.

Uvedení nomnomnow k testu

Protože nekrmte ani nenavrhuji ryby, s výjimkou příležitostné léčby, požádal jsem o drůbež, který chow meow.

Pouzdro o velikosti jídla se snadno otevřely. Zápach mi trochu připomněl, že drůbež guláš, kterou moje máma použila.

Nebyl jsem si jistý, zda Allegra i Ruby tuto texturu přijmou. Využívají se k syrovým jídlu a příležitostným konzervovaným potravinám ve stylu Paté, stejně jako texturu Nomnomnow, zatímco jako paté, není tak vlhká jako jídlo, které se používají. Neměl jsem se bát – oba vdechovali jídlo! Jediné, co zanechali, byly poměrně velké kousky špenátu.

Líbí se mi koncept čerstvého vařeného jídla, stejně jako balení velikosti a zásilka z domu činí z tohoto kočičího rodičů, kteří chtějí čerstvé zdravé jídlo, aniž by se museli vařit.

Další informace o nomnomnow a také na objednávku viz.

Zvláštní nabídka – pouze omezený čas
Získejte 20% slevu na první objednávku, která zahrnuje vzorky všech receptů

Záruka péče o nomnomnow: Pokud klienti nevidí rozdíl čerstvého dietního plánu Nomnomnow, může po 30 dnech udělat, NomNomnow si koupí další objednávku (limit 40 $).

*Zveřejnění FTC: Tyto produkty jsem dostal k hodnocení bez poplatku. Rovněž jsem dostal poplatek za fungování těchto produktů. Získání bezplatného produktu i poplatku neovlivnilo můj recenze. Všechna hodnocení na vědomí kočky vždy ukáže můj čestný a nezaujatý názor, nebo, jak může být situace, Allegra a Rubyho čestný i nezaujatý názor. Všímavá kočka je účastníkem affiliate programu Nomnomnow. To znamená, že pokud se rozhodnete koupit s jakýmkoli typem našich odkazů, dostaneme malou provizi.

Ingrid King

Obsah
O nomnomnow
Formuloval veterináře s čerstvými ingrediencemi
Doručené čerstvé do vašich předních dveří
Dva recepty bohaté na proteiny pro kočky
Uvedení nomnomnow k testu
Zvláštní nabídka – pouze omezený čas
Získejte 20% slevu na první objednávku, která zahrnuje vzorky všech receptů

Můžete také jako:
Recenze: Smalls Fresh Food for Cats

NOMNOMNOW představuje balíček Range pro kočky

Proč vysoce kvalitní záležitosti: čerstvé jídlo pro kočky

«Zeptejte se kočičího dokumentu: Diabetická kočička s onemocněním ledvin, kočičí, kdo přemoženi, kočičí s poraněním očí
Fond Brodie: Maják naděje pro kočky s rakovinou »

2 komentáře k review: nomnomnow čerstvé jídlo pro kočky

Nomnomnow říká:

20. června 2018 v 17:37

Ahoj Connie,

Děkujeme, že jste to poukazovali, informace o tom, co může mrkev nabídnout našim kočičím dobrým přátelům, jsou na našem webu opravdu nepřesné. Chceme se za to vážně omluvit. Ujišťujeme vás, že tuto chybu okamžitě opravíme, protože zdraví a wellness našich nommers je naším problémem číslo jedna a chceme zajistit, abychom poskytovali přesné informace všem těm milujícím rodičům pro domácí mazlíčky. Je úžasné, že jste dobře informováni o kočičích výživě a také můžeme ověřit, že máte pravdu-Cats nemůže zpracovat beta karoten jako zdroj vitamínu A. Spíše Dr. Justin Shmalberg zahrnul mrkev do našich receptů od Beta Carotene od Beta Carotene může sloužit jako skvělý přirozený antioxidant pro kočky. Opět je nám velmi líto této chyby na našem konci; Velmi si vážíme, že jste to upozornili.

Odpověď

Connie – ocasy z Foster Kitties říká:

19. června 2018 v 7:43

Mrkev pro vitamín A? Nezapomenuli si, že kočky jsou povinné masožravce a nemohou zpracovat beta-karoten na vitamín A?

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *