medvídek EPA Uncategorized Rex i město: Udržování zdraví město Zdravé

Rex i město: Udržování zdraví město Zdravé

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpInterestshare to Moreaddthismore

Velké město žijící rozhodně není pro každého, ale někteří lidé, kterým nevadí jednat s davy, hlukem, provozem a dalšími nepohodlími v nákupu, aby byli uprostřed města, stejně jako všechny jeho atrakce . Po nákladech na tento víkend Labor Day v New Yorku jsem si uvědomil, že existuje druh kouzla a odvolání, které nemusí být jasně vidět s fyzickými smysly, je však v srdci mnohem více pociťován. Existuje specifický tah, který tahá v srdci, šeptající věci jako „bylo by neuvěřitelné online v této budově a také být schopen chodit všude, být tak blízko k tak četným lidem, stejně jako být schopen také zažít také jako na jednom místě tolik umění i kultury. “

Existuje několik věcí, které mě o New Yorku ohromily po nákladech pro dlouhý víkend jako turista. První věc byla přesně to, jak přátelské, přístupné, stejně jako péče o mnoho lidí, stejně jako druhý byl přesně to, jak mnoho lidí online v jejich bitových městských bytech se psy i kočkami. Během mého krátkého odchodu jsem měl počítat nejméně deset zařízení pro péči o domácí mazlíčky a také jsem pozoroval lidi, které chodí se svými psy prakticky na každé ulici.

Může se zdát, že se nejprve zdá být nerozumné online s psem v trochu bytě; Mnoho „městských psů“ však opravdu získá tolik, ne -li mnohem větší zájem, stejně jako cvičení jako jejich protějšky „country pes“. Majitelé městských psů nemají schopnost jen otevřít dveře na dvorek, aby po celý den opustit psů venku; Místo toho je musí vzít na skutečnou procházku. Tato procházka s jejich vůdcem smečky (doufejme, že jste vy), je něco, na co se zdá, že psi vzkvétají i lásku.

I když se zdá, že mnoho psů i koček se dobře mění na město, existují i ​​některé věci, které mohou kromě zkušeností svých majitelů zlepšit obecnou zdraví městských mazlíčků. Například poskytnutí vašeho domácího mazlíčka vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata, které zahrnuje méně plniv, pomůže snížit množství, kolikrát musí zvíře eliminovat. I když to může být jen záležitost údržby vrhu a zápachu u koček, může to být se psy mnohem větší problém. Pokud majitelé psů pracují a nemohou chodit po psích každých pár hodin, mohou tyto zbytečné výplně v jídle způsobit náročné, ne -li nemožné, aby ho „držel“. Nejedná se pouze o velké nepříjemnosti, ale může také ovlivnit zdraví a wellness, jakož i willness of the Pet. Ideální zdraví střeva a wellness lze také udržovat poskytnutím probiotiky, jako je Fortiflora. Foriflora zahrnuje zvláštní kmen probiotik, který pomáhá zachovat zdraví střeva a wellness, stejně jako také zahrnuje aktivní online kultury, vitamíny a pomáhá podporuje zdravý imunitní systém u psů i koček.

Dalším často přehlíženým budoucím problémem s městskými psy jsou blechy i klíšťata. Mnoho lidí má pocit, že pokud je jejich psů držen uvnitř po mnoho dne, existuje snížené nebezpečí blechy a zamoření klíšťat. To nemusí být ještě více z reality, protože městští psi obvykle musí chodit v typických oblastech, kde jiní psi také pravidelně pravidelně, což je velmi jednoduché pro blechy i klíšťata, aby přecházely z jednoho psího na další. To znamená, že využití nebo poskytnutí velkého kvalitního preventivního blecha/klíšťat je stejně důležité pro domácí psy jako pro ty, kteří mají otevřený trávník, ve kterém se mají běžet.

Podobně jako blecha a přenos klíšťat mohou psi, kteří chodí v typických oblastech, přenášejí mezi sebou další přenosnou nemoc. I když může být nemožné zcela vyhnout se všem onemocněním, udržování imunitního systému psa v nejvyšším tvaru může být nejlepší metodou pro snížení možností bakteriálního nebo virového přenosu. Obecný multivitamin využívaný každý den může zaručit, že domácí zvíře nemá nedostatek v ničem, co tělo potřebuje pro prevenci nemoci, stejně jako o opravách tkání, jakož i antioxidanty, jako je Omega 3 tělo. Produkt, jako je velmi čistý Omega 3, je k dispozici v softgelu a také se vyrábí s rybím olejem Omega 3 farmaceutického stupně.

Další produkt, který obsahuje synergické živiny vyvinuté tak, aby se zabránilo úplnému poškození volných radikálů a zvyšovala imunitní systém, se nazývá buněčný postup. včetně velmi oxiddisutázy (SOD) pro deaktivaci velmi oxidů, glutathion peroxidázy a katalázy, které chrání před zvláště zcela volnými radikály v kombinaci s konkrétními aminokyselinami a minerály, je tento produkt vyvinut pro zlepšení zdraví a zdraví psů, kteří mohou nepřetržitě být vystaveni zárodkům itoxiny.

Sečteno a podtrženo, je toto: pokud je domácí mazlíček a také se o ně postará, bude mnoho pravděpodobně vzkvétat a také být šťastný. Skutečnou trikovou součástí pro udržení domácího mazlíčka je poskytnutím něčeho, co něco nevydává, a to je láska. Pokud není jako přítomen, dokonce ani v nejvhodnější vnější atmosféře objevujete psy, stejně jako kočky, které nejen postrádají velké zdraví a wellness, ale podobně také nemá nadšení navždy.

Jako vždy, pokud máte pocit, že něco není s vaším mazlíčkem nejlepší, vezměte ho na veterinární lékař na zkoušku. To vám může později ušetřit mnoho zármutku i zhoršení tím, že si udržíte cokoli v práci v nákupu a také nechybí něco, co může způsobit velké poškození, pokud se neléčí. V neposlední řadě však, pokud máte nějaký druh obav souvisejících s léky, můžete se vždy spojit se svým lékárníkem 1800PetMeds, který bude potěšen odpovědí za vás za vás.

Zdravotnictví pro domácí zvířata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *