medvídek EPA Uncategorized Vyhodnocení produktu a prozradí: kočičí oblečení ze tří dogz

Vyhodnocení produktu a prozradí: kočičí oblečení ze tří dogz

Můžete se ptát, proč kontroluji produkty z firmy s názvem Three Dogz na kočičích blogu, ale nejen nabízejí psí výrobky, ale také mají široká škála produktů pro milovníky kočičí. Tři Dogz nabízí jedinečné i zábavné oblečení a také produkty pro lidi a také jejich členy chlupatých domácností, včetně koček. Když majitel Deborah Larocque nabídl, že mi poslal produkt, jak se má zkontrolovat, měl jsem těžké rozhodování. Na jejich webových stránkách bylo toho tolik, z čeho vybrat!

Rozhodl jsem se pro odpaliště na obrázku výše. Líbí se mi styl Yin Yang, stejně jako nikdo by neměl být překvapen, že jsem si vybral fialovou (i když růžová byla těsná vteřina). Stejně jako Deborah přidala spoustu dalších produktů. Bylo to trochu jako Vánoce v říjnu, kdy dorazila její svazek. Dostali jsme ručník potištěn „Meow znamená, že tě mám rád“, kočičí nadšenci Mousepad a dráha, stejně jako nejkomplikovanější papírové klipy na kočičku.

A nejlepší ze všech, Three Dogz nabízí jedno tričko jednomu šťastnému čtenáři! Šampion si bude moci vybrat mezi třemi návrhy:

Design #1: Hrdý na to, že je kočičí máma (k dispozici ve 4 vzorcích)

Design #2: Yin/Yang Like Me Love My Cat (toto je styl, který jsem si vybral)

Design #3: Wild About My Cat (k dispozici u 13 plemen, plus kalicoes i tabbies)

Chcete -li jít do prozradí, zanechte komentář k této publikaci a také mi porozumíte, která košile, barvu a velikost chcete vyhrát. Chcete -li přidat možnost vyhrát, tweetujte o tomto dárku a/nebo sdílení na Facebooku a také ponechejte odkaz v samostatném komentáři. Tento prozradí končí v úterý 8. listopadu.

Další informace o třech DogZ, zobrazení jejich širokého výběru produktů a na objednávku naleznete v jejich webových stránkách.

Ingrid King

Můžete také jako:
Kočičí oblečení od tří mistrů prozradí dogz

Prozradí: dárkový certifikát 50 $ z oděvu Hearted Animal Hearted

Vyhodnocení produktu i prozradí: Sunny Seat Feline Bed

«Chemoterapie pro kočky
Jack kočičí byla nalezena! »

43 Komentáře k hodnocení produktu a prozradí: kočičí oblečení ze tří dogz

Margherita říká:

8. listopadu 2011 v 23:02

Právě jsem viděl vaše publikování na Facebooku. Líbí se mi Yin/Yang jako já jako můj kočičí v černé nebo fialové velikosti 1xl. =^_^=

Odpověď

Tammy říká:

8. listopadu 2011 v 22:08

Design č. 1 Yin/Yang jako já jako můj kočičí ve fialové velikosti 2x by byl Pawsome!

Odpověď

Kathy Thompson říká:

29. října 2011 v 9:54

Líbí se mi všechny kočičí věci na místě Three Dogz! To by byl vynikající produkt, který by daroval mému regionálnímu útulku, který by využil jako tombola k získávání peněz. Chtěl bych Yin Yang v čokoládové hnědé velikosti. Věřím, že tato barva vypadá skvěle na velké množství žen a velikost by také kouzlo na několik našich mladších davů. Děkujeme za vynikající web s velkými informacemi a také jako pro kočičky! >^oo^< Odpověď Jennifer říká: 27. října 2011 ve 12:39 Byl bych loooove na „Love Me… Love My Cat“ Yin Yang Short Sleeve Thirs in Black, velikosti středního <3 Odpověď Čína říká: 27. října 2011 v 10:30 Sdílel to na mé stránce F/B ... Doufám, že splnění je to, co jste mysleli odkazem ... Odpověď Čína říká: 27. října 2011 v 10:25 Oh, vybrat jen jednu ... Ifinkso, jeden z každého pleeze! >^..^

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *