medvídek EPA Uncategorized Co Canine Walkers mohou dělat během recese

Co Canine Walkers mohou dělat během recese

Ahoj, je to Lindsay a Barbara! Oba jsme pracovali jako psí chodci a domácí mazlíčky několik let a víme, jak náročná situace Covid-19 je pro každého, včetně těch, kteří jsou v průmyslu PET Service Průmysl.

Takže jsme se rozhodli napsat tento krátký článek s nápady na to, co Canine Walkers mohou dělat během recese, aby se pokusili udržet nebo najít nové klienty. Tyto myšlenky se vztahují také na domácí mazlíčky, psí trenéry, groomers, chovatele a další vlastníci společnosti. Žijeme v U.S., takže tento krátký článek je napsán s ohledem na to.

Určitě nemáme všechny odpovědi, takže přidejte prosím své vlastní nápady nebo podporu pro ostatní v komentářích. Nebo dejte nám vědět, jak to děláte. – Barbara & Lindsay

Co psí chodci mohou dělat během recese

Máme zkušenosti jako psí chodci a domácí mazlíčky, ale cítíme, že tyto myšlenky budou také cenné pro:

Pet Groomers.
psí trenažéry
chovatelé

Zde jsou naše nápady na to, co malé pet společnosti mohou dělat během pandemie Covid-19 nebo během recese obecně.

1. Canie chodci by měli požádat o program ochrany výplaty

Program ochrany výplaty – pro malé podniky, včetně jediných proprietorships

Během současného pandemie Covid-19 poskytuje Správa U.S.

Program PayCheck Protection Program je poskytnut úvěry, které pomáhají malým společnostem udržet své pracovníky na mzdě.

Z webových stránek SBA:

“SBA odpustí půjčky, pokud jsou všichni zaměstnanci uchováváni na mzdu po dobu osmi týdnů a peníze se používají pro mzdy, pronájem, úroky z hypoték nebo veřejných služeb.

“Můžete se ucházet prostřednictvím existujícího věřitele SBA 7 (a) nebo prostřednictvím jakékoli federálně pojištěné depozitářské instituce, federálně pojištěné úvěrové zprávy Unie a instituce úvěrového úvěrového hlášení, která se účastní.”

Pokud jste ještě neučinili, doporučujeme použít okamžitě. Máte-li dotazy, zeptejte se svého účetního a / nebo bankéře.

2. Nabídka dárkových karet a možnosti před placením

Pokud ještě neposkytujete dárkové karty nebo dárkové certifikáty (fyzické nebo digitální), je nyní čas na to! Ty nemusí být fyzické dárkové karty, můžete jednoduše nabídnout lidem možnost předplatit za budoucí služby prostřednictvím vašich stránek nebo PayPal.

Například Lindsay e-mailem e-mailem psí denní péče, která typicky používá pro remy (jsou dočasně uzavřena kvůli covidu) a zeptal se, zda by mohla předplatit za 10 nocí na palubu.

Tato místní společnost je pro ni nezbytná, protože jsou klientem se svým maniakovým psím a jsou velmi připraveni mu krmit jeho syrovou stravu.

Foto: Bark City psí Daycare

Vaši klienti vás mohou takto takto podporovat, ale v některých případech si musí být vědomi této možnosti. Nenechte se vyděsit, abych to tam venku!

3. Vytvořte seznam e-mailů a odešlete informační bulletiny do klientů psí

Věříme, že e-mailový seznam je tak nezbytný pro chovatele psí, trenérů a groomers také a jsme ohromeni, jak četné nemají e-mailový seznam.

Jen mít e-mailový seznam může skutečně dát svou společnost před ostatními! A je to tak snadné. Nezávisí na Facebooku a Instagramu, abyste získali své zprávy napříč. Použijte e-mail přímo se připojit se svými zákazníky.

Používáme MailChimp a je to naprosto zdarma pro až 2 000 kontaktů a snadno použitelné. Přinejmenším zaslat osobní e-mail každému klientovi, který jste kdy měli, protože existence vašeho podnikání. (Použijte konzervované reakce v Gmailu, abyste ušetřili nějaký čas.)

Udržujte svůj e-mail stručný a jen řekněte klientovi Ahoj, zeptejte se, zda dělají OK a dejte jim vědět, že je oceníte a budete tady, když vás potřebují. Pak jim nabídněte šanci předplatit za budoucí služby nebo nákup dárkových karet.

4. Co dát do e-mailu “Newsletter”

Doporučujeme poslat e-mail všem klientům každé tři týdny nebo tak. To je vaše šance udržet vaši společnost na jejich myslích a nabídnout jim příležitost předem platit nebo koupit dárkové karty.

Nenechte se bát, že jste obtěžovali své klienty, pokud je posíláte pouze e-mail každé dva až čtyři týdny.

Myšlenky toho, co dát do svého newsletteru

Možnosti nákupu dárkových karet nebo dárkových certifikátů
Možnosti před placením
Slevy
Nápady na školení psa
Odkazy na vaše blogové články nebo videa
Odkazy na vaše knihy, e-knihy, jakékoli jiné produkty
Možná možnost návrhů nebo darů, pokud máte pocit, že je to vhodné
Odkazy na účty sociálních médií
Povzbuzujte klienty, aby odešli recenze
Požádejte je, aby vám doporučili svým přátelům
Poskytnout klientům možnost klást otázky

Můžete také vypnoutVáš klienty Někteří důležitý výcvik články, které jste napsali nebo odkazují na cenné články z jiných míst, jako je tento mutt nebo k9s přes kávu!

To je Barbara je nedávná šablona návrhu e-mailu pro její psí chůzi a klienty PET SITITS:

Předmět: Aktualizace Covid-19

Ahoj {client_forename},

Doufám, že vy a vaše kožešiny děti se daří dobře během těchto neuvěřitelně náročných časů!

Chtěl jsem se s vámi zkontrolovat a uvědomit si, že jste si vědomi ANDICT COVID-19 měl na mém podnikání. Někteří moji klienti se mě zeptali, zda můžu stále přijít projít nebo bavit jejich štěňata ve svém dvoře nebo sousedství, takže bych rád oslovit toto téma. V současné době nenabízím žádný pet sedící kontrolu, protože je to prostě žádná žádost o to kvůli našemu zákazu cestování.

*** psí chůzi ***
V pondělí stále poskytujeme psí chůzi služby – pátek pro klienty, kteří mají zájem. Jsem schopen udržet 6 ft sociální vzdálenost od klientů, kteří jsou doma a omezují můj čas strávený uvnitř domovů klienta. Nosím ruční sanitizátor na mě a často jej používám dříve, během a po návštěvě. V současné době nenechávám své typické karty zprávy ve snaze o snížení dotýkat se všeho, co není nutné.

*** Předpoklad pro budoucí služby ***
Tato volba je k dispozici pro každého, kdo má zájem. To můžete provést v rámci svého klientského portálu tím, že budete provádět následující: klikněte na “Přejít na portál” -> Klikněte na “Proveďte platbu” -> Zadejte částku $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ ( “-> Klikněte na” Odeslat platbu “. Váš účet bude pak v úvěrové zprávě za částku, kterou jste si vybrali, která bude uvedena do jakýchkoli budoucích služeb (procházka psí, pet sedící, přenocování, přes noc a pet taxi jízdy).

*** Tipy pro zábavu vašeho aktivního psa ***
Na toto téma jsem věnoval celý příspěvek blogu a přidal jsem odkaz na níže. Jednoduše zkopírujte a vložte do svého prohlížeče pro přístup k celému blogu. Mé nápady patří hraní her, nosní práce, trik-a poslušnost školení, péče, cvičení, cvičení uvnitř, poskytování interaktivních hádanek a dlouhotrvajících žvýkání Doggie:

10 způsobů, jak pobavit svého psa, když jste uvízl dovnitř

Prosím, pocit, že se ke mně oslovíte jakékoli dotazy, které byste mohli mít! Děkuji moc za to, že jste oceňovaným klientem.

S přáním všeho nejlepšího,

{Staff_forename} {staff_surname}

{JMÉNO SPOLEČNOSTI}

5. Zeptejte se přímo Canine Walking klienty, abyste vám doporučili svým přátelům

Nejlepší způsob, jak získat nové klienty, je prostřednictvím svých stávajících klientů!

Slovo z úst je tak nezbytné pro psí chodce, pet sitterů, chovatelů a trenérů!

Několik, nebo možná i všechny, vašich psí chůzi klientů, budou nyní zrušit své schůzky. Jak je to tak těžké, je to pochopitelné z jejich pohledu.

Jedna věc, kterou doporučujeme, je zdvořile požádat je, pokud mají nějaké kamarády nebo spolupracovníky, kteří mohou mít zájem o vaše služby. Ve skutečnosti mohou být velmi nadšeni, aby vám doporučili! Vaši klienti by vás mohli buď seznámit s kamarádem e-mailem nebo možná budou připraveni vám poskytnout kontaktní informace přítele.

Některé klienty Lindsayovy psí chůzi

Zobrazit také náš příspěvek: Jak získat klienty psí chůzi

6. Komunikace může udělat (nebo přerušit) vaše podnikání

To je tak jednoduché. Ale budeš ohromeni, jak jsou některé malé společnosti opravdu, opravdu špatné při komunikaci se svými zákazníky! Oni jsou pomalé a nejasné o zodpovězení otázek, nehledají nebo potvrzují schůzky a oni činí klienta pocit, že jsou nějakým způsobem nepříjemností.

Zažili jste to někdy v jakémkoliv typu servisního průmyslu? Rozhodně nebudete věrní této společnosti nebo jim doporučeno.

Lindsay začal její psí spuštěnou společnost provozovat tuto muttu během recese 2008. Jedním z důvodů, proč věří, že její společnost učinila tak dobře během té doby, byla proto, že s nimi komunikovala se svými klienty a působila profesionálně.

Lindsay je minulý psí psí klient, Nina

Ona byla velmi organizovaná se všemi jejími papírováním a schůzkami, nazvanými nebo e-mailem lidé zpátky zpoplatně, poslal fotografie zvířat svým klientům po každé schůzce a jasně sdělily jakékoli problémy s plánováním, jako jsou prázdniny nebo extrémní počasí Severní Dakota. Mnozí ze všeho, ona byla prostě velmi zdvořilá a starostlivá.

Ujistěte se, že se dostanete z cesty, aby se vaši klienti cítili zvláštní a ocenění! Odpovězte na jejich otázky jasně a rychle. předvídat potenciální otázky předem a řešit je. Nechte příležitostné poznámky nebo dárek. Řekni Děkuji. Nenechávejte bláto po celém svém vchodu po psí chůzi atd.

7. Nabídka online tréninku psí

Vzhledem k tomu, že se v osobních shromáždění nedoporučuje ani nedoporučuje nejlepší, spousta psaných trasekRS poskytují jednorázovou nebo skupinovou školení prostřednictvím zoomu nebo skype. Můžete nabídnout zcela bezplatné sezení nebo účtovat poplatek.

Pokud se rozhodnete udělat, můžete buď poplatek za školení nebo nabídnout delší kurz s více sezeními pro mírně zvýhodněnou cenu.

Existuje několik různých možností pro shromažďování platby:

Paypal nebo jiné digitální platformy jako Venmo nebo Zelle.
Vaše pravidelný systém zpracování karet kreditní zprávy, jako je pruh. To je to, co Barbara používá pro její psí chůzi a domácího obchodu.
USPS stále dodává naši poštu, takže technicky můžete také přijímat papírové kontroly, i když tato možnost určitě bude nejpomalejší způsob, jak obdržet platbu.

8. Nabídka nových služeb prostřednictvím obchodu s psí chůzi

Doufejme, že všichni budeme všichni venku a asi zpět na “normální” dříve než později. Když ekonomika vzkvétá a poptávka je vysoká pro psí chůzi, atd., Je snadné “vybrat a vybrat si” své klienty a nabídnout služby, které se vám líbí nejvíce.

Když ekonomika nedělá dobře, musíme se dostat trochu kreativnější a nabídnout větší nabídku služeb. Pro psí chodci, které by mohly znamenat nabídku:

In-domácí stravování
To je, když vaši klientští psi zůstanou ve vašem domě, zatímco jejich majitelé jsou mimo město. Budete muset zaručit, že jejich psi spolu se svými místními mláďaty, takže bys měl naplánovat Doggie setkat se a pozdraví předem, ideálně v neutrální poloze, jako je na procházce. Doporučujeme také přidat vhodné pojištění odpovědnosti za tuto službu pouze v případě, že se něco stane s vaší psí hosty, zatímco zůstanou na vašem místě.

In-domácí stravování s Levi, Buddy a ACE!

Přenocování sleepovers v domě klienta
Někteří psi nedělají dobře, když opustili domov sám, proto vám jejich majitelé rádi zaplatí, abyste strávili noc na svém místě. Můžete očekávat spát v ložnici pro hosty, i když někteří klienti mohou také vyžadovat, abyste spali v posteli, spolu se svými psy.

Jste v podstatě zaplaceni, abyste znovu vytvořili rutinu psa. Přenocování sleepovers obvykle trvá 12 hodin, někde mezi 7:00 a 7:00.

Na nehty nebo lázně
Pokud jste dobří na oříznutí nehtů a nevadí vám dávat lázně, to je snadné přidat do stávajících služeb. Klienti potěší v jednorázovém obchodu, zejména když se může stát ve vlastním domě.

Koupání jeden z klientských psů Barbory ​​ve svém domě

Péče o koně, ptáky a jiná zvířata kromě psů a koček
Pokud rozšíříte své služby domácího mazlíčka na větší klientelu, určitě budete přitahovat mnohem více příležitostí společnosti. Ujistěte se však, že jste opravdu dobře informováni v nabídce péče o jiná zvířata před poskytnutím této služby.

Nabízí základní trénink psí
“Sit,” dolů, “” Zůstaňte “, a” přijít “jsou příkazy, které jsou poměrně snadné instruovat a mohou být dokonce začleněny do psí procházky a / nebo dvorní sezení. Vše, co potřebujete, je léčit pytel a s vysokou hodnotou!

Taxi služba pro psy
Službu můžete nabídnout psy do veterináře, groomerova nebo jejich penzionu.

Barbara poskytuje služby PET taxi a dokonce měl žádost, aby jednoduše jedl s někými psy, zatímco jejich domov byl zobrazen. Z důvodů odpovědnosti by měl vždy chránit vaše taxi hosty buď s bednou nebo bezpečnostním pásem psí a postrojem.

Husky Milo chytání jízdu v Barbara je pet taxi

Dům sedí (žádné skutečné domácí mazlíčky)
To je atraktivní volba pro lidi, kteří cestují hodně a budou pryč na několik týdnů najednou. Někteří lidé budou mít zůstat ve svém domě na plný úvazek, jiní prostě chtějí, abyste zkontrolovali jednou nebo dvakrát denně na alternativní světla a žaluzie, získat poštu a vodu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *