medvídek EPA Uncategorized H2O4K9 Psílá láhev z nerezové oceli a vyhodnocení mísy – První test

H2O4K9 Psílá láhev z nerezové oceli a vyhodnocení mísy – První test

Tato publikování může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání diskutované v tomto příspěvku.
Před několika dny jsme vám řekli o psí láhvi z nerezové oceli H2O4K9 a misce, kterou jsme dostali do pošty ke kontrole. Právě v situaci jste zmeškali naše předběžné myšlenky na tento psí produkt, zkontrolujte hodnocení H204K9.
Vytáhli jsme láhev H2O4K9 na několika našich vodicích výletech pro štěně a také jsme nechali několik psů včetně Dublinu, vyzkoušeli ji.
H2O4K9 Psílá láhev z nerezové oceli a vyhodnocení mísy – První test
Zde je ocas pásky pro naše předběžné testery štěňat, stejně jako nerezová láhev H2O4K9, psí láhev, stejně jako novotřídní:
Ocas pásky:
The Challenger (produkt): H2O4K9 psí láhev, stejně jako miska, stejně jako Neosling

Láhev z nerezové oceli 18/8
100% recyklovatelné
Hodí se batohy / držák na šálky a také klece na kole
Skvělý klip pro připojení láhve H2O4K9 k pásu
Váhy menší než 1 lb
NeoSling – je stylový, pohodlný a také praktickou metodou, jak přinést vodu pro vás nebo váš psů, kdekoli jdete.

The Champion (Product Reviewers): Yuki, baron, stejně jako Dublin

Tři průvodce psí štěňata při tréninku
Žízní po chůzi, poslušnosti, Johnny Rockets a také film
10 měsíců, 11 měsíců, stejně jako 12 měsíců
Tito tři psi obvykle vyžadují cestovní láhve a misky na svých denních výletech

Yuki – Yuki byl úplně první, kdo skočil dovnitř a také se popíjel z psí mísy části psí láhve H2O4K9. Bohužel ji Dublin vyrazil z cesty. Opravdu upřednostňovala pít přímo z láhve, když jsem nalil vodu do bitové mísy

BARON – Baron udělal dobře pití z bit psí mísy, i když je mnohem větší než Dublin i Yuki. To je opravdu o tom nahoře s ústy v psí misce H2O4K9.
Dublin – Dublin byl zvědavý psí ze tří. Neustále vyrazil ostatní z metody a dokonce byl tak nezdvořilý, že pil vodu přímo z Yukiho úst. Dokonce i on si ale chvilku vzal, aby se vzal z nové psí mísy. Zdálo se, že mísa byla vyvíjena prakticky zcela pro Dublin, když položil bradu nejlépe na základnu mísy a lapal pryč.
Doggy Neosling
Neosling (affiliate link) je psí produkt pro člověka (já), nikoli pro psa. V zásadě je to neoprenový prak pro přivedení láhve H2O4K9 a misku. Líbilo se nám styl i zpracování Neoslingu, ale při první inspekci jsme věřili, že to bude něco, co bychom jen zřídka používali. I když to může být něco, co zřídkakdy využíváme, měli jsme svou první šanci využít Neosling v Out Průvodce psí štěňata Fashion Island Scavenger Hunt. Podívejte se na naše štěně v tréninku televizního videa, pokud chcete vidět Neosling v akci.

Přesně můžete přesně vidět, jak psí láhev H2O4K9, stejně jako mísa, která se drží stejně jako tří vodicích štěňat v našem konečném hodnocení videa tohoto nového psího produktu. Máme několik pozitiv a také některé negativy, které bychom vám rádi ukázali při konečném hodnocení videa láhve H2O4K9, takže se v příštích několika dnech vrátíte na blog.
ALS můžete zůstat publikováni s naším zdrojem RSS nebo se zaregistrovat do našeho e -mailového zdroje a také si nechat ujít nadcházející videozáznam Stetsona na psí láhvi H2O4K9 z nerezové oceli a misku. Pokud jste zmeškali naše předběžné vyhodnocení, okamžitě jej zkontrolujte na hodnocení H204K9.
Jednou nás jednou je velmi zájem slyšet vaše myšlenky na psí láhvi H2O4K9, na misku, stejně jako Neosling (Affiliate Link). Zanechte nám prosím komentář v sekci komentářů níže.
Dostali jsme zcela bezplatnou hodnotící kopii psí láhve H2O4K9 a misky. Děláme nejlepší, abychom představili velké i chudé každého psího produktu, který hodnotíme, a také se snažíme být zaujatý pro nebo proti jakémukoli typu výrobce.

Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a také teplé balíčky – ideální pro nová štěňata. Pomáhá jednoduchosti stresu a úzkosti v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata rádi kousne, nip a žvýkání. Rádi využíváme tyranské tyčinky, abychom pomohli odklonit toto nežádoucí chování.
Nejlepší psí lahůdky se nám líbí: Crazy Canine Train-Me Treats-Využíváme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše vodicí štěňata.
Nejlepší čerstvé psí jídlo, které se nám líbí: Farmářský psí – před pár měsíci jsme začali krmit Raven Fresh psí jídlo, jak se jí líbí! Získejte 50% z prvního nákupu psů farmáře.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených na našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *