medvídek EPA Pets Mohl by mít váš mazlíček vši?

Mohl by mít váš mazlíček vši?

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore1

Jedním z více nesprávně interpretovaných ektoparazitů, které někdy viděly na kabátech psů a/nebo koček, je existence vši. Zatímco vši jsou u dětí institucí relativně typické, je skutečně velmi neobvyklé, že zdroj takových infekcí je domácím pes nebo kočkou. Ve skutečnosti je většina typů vši specifické pro druhy, přičemž lidské vši se tendenci vyskytují pouze u lidí, stejně jako v vši pro psi nebo kočičky, které se dějí hlavně u těchto druhů. Vši nejsou tak typické u zdravých psů i koček jako u lidí. Starší, křehčí starší mazlíčci, kromě domácích zvířat podléhajících stresu a špatnou výživu, kromě špatného obecného zdraví, jsou více nebezpečí než zdravější domácí zvířata.

Vši se mohou objevit jako vločky, svědění erupcí nebo modifikace ve vlasovém kabátě na zasažených domácích zvířatech; Incenzivní diagnóza je však možná pouze při mikroskopickém vyšetření zasažených oblastí vlasů pod mikroskopem. Léčba vši je relativně snadná, protože i mnoho z nich zabíjí vši vši, kromě mnoha typických topických přípravků pesticidů, které jsou v současné době v současné době k dispozici, včetně Frontline Plus a také K9 Advantix. Jakmile jsou tyto škůdci obvykle léčeni, jsou obvykle rychle zvládnuti poměrně rychle a opakování je nepravděpodobné, pokud se pro domácího mazlíčka zlepšuje zdraví a wellness i hygiena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *