medvídek EPA Pets Prohlášení o misi

Prohlášení o misi

od Marco Lalau
15. prosince 2014

Na jednom místě v mé kariéře jsem zjistil, že jsem otravným manažerem, který vysvětluje chyby každého. Obviňoval bych problémy, které jsem měl na zaměstnance, zákazníky, instalatéry a dokonce i na psy. Zatímco jsem byl po celou tu dobu, když jsem obviňoval všechny ostatní z mé situace, přišel jsem si uvědomit, že jsem byl ztracen ve svém podnikání a snažil jsem se přesunout milion různých směrů najednou. Například jsem si přál být nejlepším salonem pro péči, mít ty nejlepší žeory a být ziskové při zachování mých nízkých cen. Občas bych se však objevil, že jsem nechal některé ženichy, že ne tak dokonalí, nebo bych se na cenách cen jeskyně. V praxi bych nezůstal se svým cílem. Začal jsem se tedy dívat na větší fotografii a také se ptát: „Co se snažím dosáhnout se svým týmem, se svým pečovatelským salonem i se sebou samým?“ Potřeboval jsem vytvořit objektivní prohlášení, abych navigoval své podnikání do mého salonu pro péči o sny.

Nyní věřte, co vám vadí ve vašem salonu pro péči. Snad ošklivý manažer, který přesně nechápe, jak přesně ženichový psů nebo žeora s velkým myšlením, které se nezobrazuje pro práci. Chci, abyste věřili všechny ty problémy, které si přejete, abyste mohli upravit při poklesu klobouku. Vytvořte seznam všech těchto věcí. Nyní si představte se v dokonalém světě a přesně si vizualizujte, jak by ten svět vypadal. Může to být zcela organizovaný i čistý salon nebo místo bez jakýchkoli matných psů. Věřit o všechny vaše problémy a to, co chcete skončit, je vynikajícím výchozím bodem při vytváření vašeho objektivního prohlášení.

Přijďte s vaším objektivním prohlášením

Zavolejte personálu, který uspokojí a vytvořte objektivní prohlášení se všemi, kteří pracují v salonu. Pokud pracujete sami nebo jako mobilní groomer, můžete učinit své osobní objektivní prohlášení například zahrnutím všech prvků svého života; Zahrňte svůj cíl jako matka jako žeroj a jako člověk.

Představte si, co chcete skončit, a to, jaké jsou vaše konečné cíle. Během této doby ve skupinovém prostředí buďte opatrní, protože to může odradit od účasti členů vašeho týmu. Tým musí vlastnit koncepty, abyste byli úspěšní. Když jste brainstormorming dostatek konceptů, které můžete zahrnout do svého objektivního prohlášení, začněte tyto myšlenky zúžit. Navrhuji ponechat vaše objektivní prohlášení na jednu větu. Příklad: Nabídněte klientům největší vysoce kvalitní službu péče o péči a zároveň si zachovávají organizovaný i čistý salon.

Vytvářejte úkoly

Udělejte seznam všech úkolů potřebných k dosažení vaší mise. Zde záleží na podrobnostech. Tyto akční produkty nemohou být vágní nebo otevřené, jako „každý pomáhá uzavřít obchod“, musí být konkrétnější, jako „Jedná se o úkoly zaměstnanců při uzavírání obchodu: Judy čistí vany, Carlos Vacuums, Amy uzavře Zaregistrujte se … “Tyto úkoly pomohou členům týmu pochopit, co se od nich přesně očekává. Tato jasnost umožní lidem pochopit, kdy dělají něco správně, nebo v některých případech něco špatného.

Jakmile dokončíte vytváření konkrétních úkolů, jakož i vaše objektivní prohlášení, umístěte je na plakátu nebo bílé desce pro personál.

Připomenout a posilovat

Pozitivní posílení je nejlepším nástrojem pro vedení vašeho týmu správným směrem. Začněte tím, že se zaměřujete na silné stránky každého jednotlivce tím, že přehlíží jejich krásnou práci a také zlepšuje dobře provedený úkol. Přestože je pozitivní posílení skvělé, stále vyžadujete poukázat na to, kdy členové týmu nedodržují úkoly i objektivní prohlášení. Poskytněte tuto zprávu správným tónem, jako by basketbalový trenér poskytl během hry směr jeho týmu. Využijte zádi pokárání pouze tehdy, když si zaslouží okolnost, jako je vážná okolnost, jako je nevyužití vhodné zabezpečení s agresivním psem.

Také objevte, abyste si vybrali své bitvy. Nemůžete vyřešit všechny problémy, kdy stejně dobře, jak nemůžete ozvat svůj tým za každou bitovou chybu. Budou mít pocit, že chodí po skořápkách vajec, stejně jako to povede k nedůvěře.

Brzy si začnete všimnout, že váš tým spolupracuje spolu navzájem a také se navzájem i na sebe. Nikdo si nepřeje být groomerem, aby upustil míč a byl zodpovědný za to, že tým zklamal.

Vést příkladem

To je čas, kdy jste na pódiu, stejně jako všichni na vás mají oči. Nepokoším se, činy mluví hlasitěji než slova. Například nemůžete říct členům personálu, aby zacházeli s klienty, stejně jako zavrčenou o klientovi, jakmile vycházejí ze dveří.

Provedení vašeho objektivního prohlášení je obtížné a vyžaduje čas. Věřte tomu, že jde na dlouhou cestu nahoru nainstalujte Everest. Požadujete naplánování výletu, objevte skvělý týmSherpas, který vás povede na horu, a také se dostat do fyzického tvaru, aby se přizpůsobil nízké hladině kyslíku a drsného terénu. Vaším cílem je dosáhnout vrcholu hory. Úkoly jsou všechny akce potřebné k tomu, aby se dostaly na vrchol. Budou existovat všechny typy nepředvídaných výzev, které ani ty nejlepší horské horolezci nemusí předvídat, ale je to stejně jako vy, jako jste vůdce, abyste tyto problémy našli s vynalézavými řešeními.

Motivuji vás všechny, abyste dnes prosazovali své vlastní objektivní prohlášení.

O několik let později, poté, co jsem usilovně pracoval na mé misi, jsem zjistil, že jsem na dovolené odcházel po dobu 30 dnů do Brazílie. Byl to skutečný test pro můj tým, protože jsem nikdy nebyl tak dlouho pryč. Naštěstí nebyly na pláži Copocabana žádné problémy, jako bych si opravdu mohl užít „Caipirinhas“ (vápenný koktejl).

Celkový

1

Akcie

1

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *