medvídek EPA Pets [Nový produkt] Psi jako Kale All Natural Wheat Free Dog Treats

[Nový produkt] Psi jako Kale All Natural Wheat Free Dog Treats

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to pinterestpinterestshare to moreaddthismore

Nyní jste pravděpodobně slyšeli o kale a také o všech výhodách zdraví a wellness, které tento temný ekologický vegetarián nabízí. Nyní existuje chutná metoda, jak přidat vitamínovou sílu kale do dietního plánu vašeho psa s chutnou léčbou, kterou bude opravdu milovat! Psi jako Kale All Natural Wheat Free Dog Treats obsahují jen několik zdravých komponent s kale pro vegetariánskou výživu, kterou je obtížné objevit v jiných dárcích.

Co je na Kale tak zvláštního?

Kale má mnoho výhod pro zdraví a wellness pro lidi i domácí zvířata, z nichž několik může být překvapivé. Protože obsahuje vysokou úroveň vitamínu K, kale pomáhá chránit před specifickými rakovinami a podporuje zdraví kostí a wellness a také vhodné srážení krve. Rovněž je to fantastický zdroj vitamínu A, který podporuje zdraví kůže a wellness i vidění, a také může pomoci zabránit rakovině ústní dutiny. Pro ještě více posílení vize obsahuje kale lutein i zeaxanthin, který chrání před katarakty a makulární degenerací. Vysoký materiál vitamínu C v kale pomáhá posílit funkci imunitního systému, podporuje zdravou hydrataci a také podporuje metabolismus.

Vzhledem k tomu, že má nízký obsah kalorií a vysokých vláken bez tuku, kale dělá vynikající léčbu břicha, která podporuje zdravé trávení a funkci střev.

To není vše! Kale obsahuje kyselinu alfa-linoleové (ALA), která je přeměněna na omega-3 mastné kyseliny docosahexaenové (DHA) a kyselinu eikosapentaeonové (EPA), která zvyšuje funkci mozku, zdraví, stejně jako snižuje zdraví kabátu, stejně jako snižuje Nebezpečí kardiovaskulárního onemocnění. ALA může také pomoci chránit před artritidou, astmatem a autoimunitními chorobami.

Fytonutrienty v kale detoxikují navíc jater a mohou dokonce bojovat i s úzkostí i rakovinou. Kale může také pomoci snižovat hladiny cholesterolu.

Stále není přesvědčen, že kale je úžasně zdravé jídlo? Pak to může být největším překvapením ze všech. Kale má opravdu více vápníku než mléko (na kalorii), což pomáhá brání ztrátě kostí i osteoporóze. Kale také obsahuje více železa než hovězího masa! Železo je využíváno tělem k zadání hemoglobinu i enzymů k přenosu kyslíku v celém těle. Železo rovněž pomáhá při vhodné funkci jater a růstu buněk.

Jak přimět svého psa k jídlu kale

Někteří psi mohou být rychle krmeni zeleninou, jako je kale, zatímco jiní mohou vyžadovat trochu větší povzbuzení. Kale může být restováno v trochu másle nebo vařené v drůbeže nebo hovězím vývaru, aby bylo přitažlivější. Můžete se také pokusit jemně sekat své kale a smíchat jej s preferovaným konzervovaným jídlem vašeho psa. Vzhledem k tomu, že kale je samozřejmě tak bohatý na výše uvedené vitamíny a na živiny, trochu jde dlouhou cestu. Věřte, že kale je spíše ozdoba než primární jídlo pro vašeho psa.

Psi jako kale všechny přírodní léčby psů bez pšenice jsou plné chutné výživy!

Psi jako Kale All Natural Free Free Dog Treats jsou jednoduchou a chutnou metodou, která poskytne vašemu psovi všechny výhody kale bez veškerých přípravných prací.

Tyto nízkokalorické zacházení s rutinním dietním plánem vašeho psa, bez přidání dalšího tuku, je plná vitamínů, minerálů, vlákniny a fytonutrientů.

Protože jsou vyrobeny z zdravých, omezených komponent a neobsahují žádnou pšenici, psi jako kale všechny přírodní léčby psů bez pšenice jsou fantastické pro psy s alergiemi a také pro ty, kteří jsou náchylní k přírůstku na váze. Každá léčba má méně než 11 kalorií, takže je to fantastická metoda odměňování vašeho domácího mazlíčka, aniž by musela zmenšovat rutinní části potravin.

Kale u psů, jako je Kale All Natural Free Dog Treats, je 100% USA. Tato lahodná, tmavě ekologická vegetariálie se označuje jako „superfood“ pro svůj silný profil živin, včetně vitamínů A, B, C a K. Kale také poskytuje zeleninové bílkoviny, vlákno pro podporu zdravého trávení, železa, vápníku, Ala, stejně jako fytonutrienty.

Až příště chcete překvapit svého psa chutnou pochoutkou, popadněte pytel psů, jako je kale, všechny přírodní léčby pšenic zdarma, nabízené v Peanutty, Apple Crisp, stejně jako nádherné recepty Tater.

Vyhrajte psi, jako je Kale All Natural Wheat Free Dog Treats!

Byl by váš pes jako někteří psi jako kale všechny přírodní léčby psů na pšenici? Stačí zanechat komentář níže a řekněte nám, proč i vaše domácí mazlíčky zdarma psi, jako jsou Kale All Natural Free Dog Treats od 1800petmeds!

Tři (3) vítězové budou vybráni náhodně ve středu 4. října 2017, takže každý, kdo se účastní, má možnost vyhrát! (Omezeno na obyvatele USA) Velké štěstí!

Gratulujeme výhercům kresby: Dawn P, Rita A, stejně jako Jennifer A. Pošleme vám e -mail o prohlášení o Youur cena!

GiveawaysNew ProductsNrition

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *