medvídek EPA Uncategorized Nedovolte, aby mnohem více v zimní sezóně povětrnostní podmínky ZÍSKEJTE VAŠE PET

Nedovolte, aby mnohem více v zimní sezóně povětrnostní podmínky ZÍSKEJTE VAŠE PET

AddThis Sdílení ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpInterestshare to moreaddthismore

Což je více povětrnostních podmínek v zimní sezóně v USA, není pochyb o tom, že se všichni dostanou trochu mravenci, včetně našich mazlíčků. Se všemi těmito sněhovými bouřkami musí psi zůstat v domě, což znamená, že není mnoho herní doby.

Jistě, stále si můžete vzít svého domácího mazlíčka na procházku, ale když je to tak chladno a také rozruchné, procházky se mohou zkrátit poměrně krátké. Nejen, že cvičení může být nejen škodlivé pro zdraví vašeho domácího mazlíčka, ale také může způsobit, že zvířata jsou znepokojena i agresivními. Tento stres a úzkost a agrese nejsou pro vašeho domácího mazlíčka skvělé, stejně jako nakonec to pro vás není skvělé. Stres a úzkost a agrese u zvířat mohou mít za následek destruktivní návyky, jako je žvýkání, jakož i poškrábání nábytku. Proto je tak nezbytné udržet svého domácího mazlíčka pobavení, zatímco stojí tolik času uvnitř.

Dávkovač Wigzi Pocket Bone Canine Toy & Treat je ideální hračka pro udržení pobavení vašeho domácího mazlíčka. Kapesní kost je gumová i žvýkací, stejně jako ve tvaru kosti. Kost má na každém konci dvě otvory, které drží báječné pochoutky, že váš psů bude trávit hodiny snahou dostat se ven. Také je to záři, takže vypněte světla a také si prohlédněte svého domácího mazlíčka. Nedovolte, aby mnohem více sněhu položil tlumič na den vašeho domácího mazlíčka; Poskytněte mu hodinu zábavy s dávkovač kapesních kostí Wigzi Pocket Bone Toy a Treat.

Psí produkty ToysNew

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *