medvídek EPA Pets IFETCH pomáhá Shelter Dogs Objevte dům s hrou

IFETCH pomáhá Shelter Dogs Objevte dům s hrou

představení programu Ifetch A domácnosti

Ifetch, výrobce divoce populárních automatických sférů sféry a mozkové hry pro psy, představuje nový program, jehož cílem je pomoci s dlouhým pobytem v přístřeších psích z jejich betonových pera i do milujících domovů. Ifetch a domácnost spojuje úkryty i instruktory fitness po celé USA, aby určili a podporovali psy, které byly přehlíženy pro adopci, a také požadavek na pomoc s tím, že jsou mnohem přitažlivější kandidáty na potenciální majitele. Podle ASPCA se každý rok dostává do útulků pro zvířata přibližně 3,9 milionu psů a téměř 1,2 milionu je eutanizováno. Spárujte ty vytrvalé statistiky s výzkumnou studií z roku 2014 zveřejněné ve vědě o použité zvířecí návyky, která zjistila, že pravděpodobnost, že se pes s domácím mazlíčkem stane, přijme se podstatně zvýšenou, když byly pozorovány. S ohledem na tuto výzkumnou studii, Afetch A domácnost daruje iFetch a interaktivní kulečníky s koulí kvalifikačních útulků v nákupu, aby se zvýšila částka hry a obohacení pro tyto mláďata v potřebě. Ifetch se také věnuje spárování regionálních instruktorů fitness s úkryty, aby pracovali s dlouhodobými psy a využívali ifetch a také jako tréninková pomoc. Společnost Ifetch také pomůže útulkům propagovat tyto psy, které potřebují adopci ve své regionální oblasti se sociální sítí a další peněžní podporou.

“Psi v útulku bojují se stresem a úzkostí a depresí, takže nový rozvoj obohacení a hra jim pomáhají vyrovnat se s úzkostí životního prostředí.” Popisuje Crystal Dunn, ředitelka Ifetch A domácnosti a majitele Leaps ‘n Hounds Pet Dog v Austinu. “Jako trenér jsem si z první ruky pozoroval, jak přesně lze nepříznivé chování, jako je agrese vodítka a reaktivita řešit s tréninkem s interaktivní hračkou, jako je Ifetch.”, Pokračuje Crystal. “Vývody pro hraní tohoto cvičení jak mysl, tak tělo jsou velmi užitečné při minimalizaci stresu a úzkosti a úzkosti u zvířat.” Tým Ifetch pilotoval program v regionálním Austin Shelter, Austin Family Pets Alive!, Letos v zimě a dokázal zajistit přijetí mixu Pit Bull jménem Mona, který se snažil objevit adopter více než rok. Práce na základních příkazech a překonání jejího agresivního „vzít“ sféru při práci s Ifetch také nejen pomohla jí, že skončila mnohem lepším psí občanem, ale také poskytla tolik potřebnou přestávku od hranic její klece . “Psi přístřeší začínají pociťovat mentální dopady jejich atmosféry za 2 týdny.”, Uvádí Debbie Hamill, hlavní policista a majitel společnosti Ifetch. “Když jsem objevil výzkumnou studii, která ukazuje, že hra zvyšuje možnosti adopce, pochopil jsem, že to byl nejlepší program pro spuštění Ifetch.” Díváme se dopředu na načtení domácnosti pro mnohem více přístřeší psů po celé zemi. “

Pokud uvažujete o tom, že se do programu domácnosti zahrnujete domácnost, přejděte na jejich webovou stránku www.goifetch.com/ifaf, abyste objevili více, a také odeslat na internetovou aplikaci. Ifetch povzbuzuje úkryty, trenéry a dobrovolníky, aby se zapojili. Dopad bude vyžadovat společný úsilí, ale existuje 3,9 milionu důvodů, proč jednat – psi úzkostlivě čekají na majitele v útulcích po celé USA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *