medvídek EPA Pets Držet krok s The Times

Držet krok s The Times

od Jonathana Davida
1. dubna 2020
Uvádějí, že nemůžete ukázat starému domácímu psovi nové triky, ale všichni chápou, že to není pravda. Často se stavíme v našich metodách a také je obtížné provést změny, ale ve skutečnosti je to nezbytný krok k budování a růstu vašeho podnikání.

Zdá se, že v našem neustále se měnícím světě se inovace vyvíjejí rychleji, než dokážeme držet krok – ale proč by se mazlíčkový stylista těžil z udržování tempu?

Budu úplně první, kdo připustí, že když se to týká konkrétních věcí, jsem stará škola. Rád využívám papírový týden – aranzurující knihu a pohlaví spolu s naším počítačovým systémem krásy. Rád si ponechám papírové kopie klíčových papírů ve skříňce na podání digitálních kopií a také několik mých preferovaných nástrojů pro péči vypadá, jako bych je zdědil od své fantastické babičky! Rovněž však uznávám hodnotu udržování kroku s pokroky v inovacích, aby bylo podnikání – a život obecně – jen běžné.

Jako odborní mazlíčci i groomery všichni přesně chápou, jak hektické mohou být naše dny, takže je důležité, aby naše dny probíhaly hladce a také ušetřily co nejvíce času. Využití softwarové aplikace k rezervaci schůzek, kontaktu s klienty, sledování inventáře, udržování záznamů klientů a mnoho mnohem více může pomoci, aby se to stalo.
Reklamy

Pokud jde o výběr softwarové aplikace pro vaše podnikání, existuje spousta možností. Ať už jste mobilní groomer, máte salon pro péči o péči, nabízíte maloobchod nebo nabízíte péči o děti a na palubě, existují softwarové aplikační programy ve tvaru potřeb každého podnikání. Jsem pevně věřící v to, že mám systémy pro cokoli od kontroly psů po koupání a také sušením rodinných mazlíčků, abych udržoval záznamy o péči o každý, aby informoval klienty o problémech, které můžeme objevit během péče. Systémy udržují věci streamovány jako dobře naoleněný výrobce a také nám brání v zapomenutí klíčových věcí.

Využíváme knihu návštěvy papíru pro rychlé i jednoduché uspořádání, protože je pro mě jednoduché podívat se na stránky a přesně pochopit, jak je den rezervován. Rovněž však využíváme počítačový systém. Všechny návštěvy, které bereme v papírové knize, se dostanou do plánovače, protože systém prodeje, který využíváme, má tak spoustu praktických funkcí, které naši službu pomohly běžet mnohem efektivněji a také udržovat záznamy. Někteří mohou uvést, že je to další práce, aby měla oba, ale funguje to pro nás, stejně jako papírová kniha je jen prvním krokem rezervace návštěvy. Softwarová aplikace, kterou využíváme, skutečně dělá zbytek a má funkce, které způsobily rezervaci a potvrdily návštěvy mnohem snazší a z dlouhodobého hlediska nám ušetřila čas.

V mém salonu jsme si upravili typický pro čtyřicet psů denně, stejně jako jsme plnohodnotný maloobchod. Máme více než 2000 samostatných čárových kódů pro naše produkty i služby, takže mít softwarový systém aplikací, který nás používá informace, a pohodlí při tahu zásadního je absolutní nutností. Čas, který jsme využili k tomu, abychom strávili voláním na ověření návštěv na čtyřicet a denní den, byl únavný a časově náročný. Naše softwarová aplikace to odhodila pomocí systému potvrzení textu. Každý klient obdrží textovou zprávu k ověření jejich návštěvy a může nás informovat, že přicházejí se základní odpovědí. Můžeme také poslat textovou zprávu, která informuje klienta, když jsou jejich rodinní mazlíčci připraveni být vybráni, což nám ušetří drahocenný čas po celý den.

Mnoho softwarových aplikačních programů také nabízí na internetové rezervaci, která dodává vašim klientům pohodlí při výběru jejich návštěv, aniž by vám museli telefonovat nebo čekat na zpáteční telefonní hovor po zprávě.

Naše profily klientů jsou dalším fantastickým držení našeho záznamu – udržování, abychom mohli sledovat návštěvy klientů, částky utracené každým klientem na službách i produkty, a také můžeme sledovat věrnostní body pro programy výhod. Často máme klienta, který si přeje získat léčbu nebo hračku, kterou si koupili v minulosti, a také to můžeme rychle vyhledat v jejich historii nákupu, abychom mnohem lépe sloužili jejich potřebám. Rovněž to bylo držení pro přesně sledování toho, jak hodně rodinných mazlíčků pracuje, na kterých moji groomery pracují, a také na tom, na jaké službě každý z mých pracovníků vykonává v poskytnutém časovém období. Softwarová aplikace mi používá schopnost zobrazit a tisknout zprávy o všech těchto informacích, abych mohl mnohem lépe prozkoumat bonusy, zvyšovat se a také to, kdo se provádí.

Další fantastickou funkcí, kterou začínáme využívat, je přidání iPadů do každé stanice, aby se aktualizace vstupenek na každodenní klienty mnohem jednodušší, takže kontrola klienta je rychlejší a mnohem přesnější. V současné době vedeme karty chovatelské stanice pro každého klienta. Pokaždé, když je mazlíček upraven, skládáme to, co jsme udělali, v Dnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *