medvídek EPA Pets Pokyny pro seniorské kočičky

Pokyny pro seniorské kočičky

Americká asociace specialistů kočičí dokončila aktualizovanou verzi pokynů pro péči o seniory. Pokyny budou zveřejněny v zářijovém problému časopisu Journal of Feline Medicine a chirurgii. Zabývají se širokou škálou problémů, včetně lékařských, behaviorálních i způsobů života, a také pomohou veterinárním lékařům poskytovat konzistentní vysokou kvalitní péči o starší kočky. Během příštích týdnů budu sdílet několik z těchto pokynů z těchto pokynů, abych vám pomohl činit informovaná rozhodnutí o péči o své vlastní kočky.

I když neexistuje žádný zvláštní věk, ve kterém se kočičí stává „seniorem“, protože soukromá zvířata stárnou různě, AAFP využívá dodržování definic: „zralý nebo střední věk“ (7-10 let), „senior“ (11 -14 let), stejně jako „geriatrický“ (15+ let). Pokyny využívají pojem „senior“ k zahrnutí všech těchto věkových skupin.

Pokyny se zabývají navrhovanou frekvencí wellness návštěv, minimální databáze laboratorních hodnot, jako je krevní práce a analýza moči, které by měly být získány při každé návštěvě, rutinní wellness péče, výživu a správu hmotnosti, péče o zuby, anestezii a také jako anestezie a také jako anestezie a také Zvláštní potřeby starší kočky, jakož i sledování, jakož i spravování konkrétních nemocí.

Pokyny jsou věnovány vzpomínce na Dr. Jim Richards, známého „Kitty Doctor“ a bývalému řediteli Cornell Fline Health and Wellness Center, který v roce 2007 zemřel v neštěstí v motocyklu. Dvě z jeho preferovaných nabídek byly „kočky„ kočky “ jsou mistři v skrývání nemoci “a„ věk není nemoc. “

Hledejte mnohem více informací o pokynech pro péči o seniory v budoucích příspěvcích.

Ingrid King

Můžete také jako:
Nové pokyny pro péči o seniory kočičí zdůrazňují partnerství mezi veterináři i rodiči kočičí

Pokyny pro anestezii AAFP Cílem anestezie zajišťovat bezpečnější pro klienty kočičí

Pokyny pro životní scénu kočičí

«Přesně jak okamžitě posunout náladu
Senior Feline Wellness přejděte na »

7 komentářů k pokynů pro péči o kočičí

Athena říká:

1. září 2014 v 9:00

OK díky.

Odpověď

Athena říká:

30. srpna 2014 v 23:36

Ingrid, rozumíte jakémukoli typu aktualizací těchto informací? Mám obavy z toho, že se mi dvakrát ročně dostane do veterináře, protože se úplně vytočí, když vidí cizince a také se ho snaží dotknout. Vytáhne celkovou rutinu Jeckyll-and-Hyde. Vypadá to zdravý, ale stále bych ho chtěl být schopen vzít ho k veterináři dvakrát ročně, aniž bych se musel zajímat o to, aby byl tak stresovaný, že musí být uklidněn. V jeho věku bych ho raději nechal dostat co nejméně injekcí.

Odpověď

Ingrid říká:

31. srpna 2014 v 7:07

Nevěřím, že se návrhy změnily, Atheno. Když se týká koček, jako je vaše, někdy musíte jen přijmout, že existují limity, kolik toho můžete udělat, i když to není ideální. Musíte zhodnotit napětí veterináře vs. výhody.

Odpověď

Athena říká:

31. srpna 2014 v 20:27

OK díky. Podívám se pro něj sedativ. Rozumíte tomu, co je mírné, jakkoli efektivní? Něco, co bych mu mohl poskytnout, než půjdeme na jeho jmenování, takže bude dopey, až se tam dostaneme?

Odpověď

Ingrid říká:

1. září 2014 v 6:24

Budete vyžadovat zeptat se na to veterináře, Atheno.

Odpověď

Cheri Collins říká:

5. května 2021 ve 15:15

Atheno, měl jsem kočičí, která začala život divoký a také nebylo pohodlné, že se dotkl cizinec. Vzal jsem ho k veterináři v měkkém poskytovateli, který se otevřel nahoře (stejně jako konec). Když jsem tam, otevřel jsem horní část poskytovatele a dva techniky mu velmi rychle poskytly injekci sedativa. Všechno to bylo provedeno během několika sekund. Zkouška byla pro něj tímto způsobem mnohem pohodlnější. Necítil, že musí bojovat o svůj život. Nebyl vyděšený. Temple Grandin States Strach je zážitek, který zanechává nejhorší emoční jizvu na zvířeti.

Odpověď

Tammy říká:

17. června 2009 v 10:33

Pokyny pro věk jsou zajímavé! Mám tři kočky, které podzim do kategorie středního věku. Všichni jsou tři 8 let. Žádný z nich se po mnoho času chová mnohem víc než kočičky!

Můj mladý chlapec z Oscara je 13 – je senior! Určitě se také moc nezpomalil! Pronásleduje tady, jako by byl po mnoho času mladý muž!

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *