medvídek EPA Uncategorized Jak správně naolejovat čepel Clipper

Jak správně naolejovat čepel Clipper

od Jeff Andrews
24. srpna 2015
Netrvá tolik oleje na oleji čepel, většina groomerů nad olejem. Když přejete olej, olej vypukne zuby i na kabát. Takže se obracejí na jiné formy mazání, jako jsou chladicí kapaliny, REM olej nebo WD-40. Olej z čepele je nejlepším typem mazání. Zůstává na čepeli, aby se zabránilo tření, zahřívání a také mazlíčkem, který se drží řezacích povrchů. Chladicí kapaliny, WD-40, stejně jako REM olej se rychle odpařuje, stejně jako tření, teplo, stejně jako poškození řezných okrajů v krátké době. Tyto produkty mohou také způsobit zdravotní a wellness problémy, pokud nenosíte doporučené bezpečnostní vybavení. Seznam bezpečnostních zařízení, které požadujete nosit při postřiku těchto aerosolů, je uveden na zadní straně plechovky. Většina z nich zahrnuje denaturovaný alkohol, který může být jedovatý, pokud je vdechován. Olej je bezpečný.

K oleji jsou 4 body čepele, ale musíte udělat jen 3 z nich. Pokud si nepravíte čepel v prádelně čepele mezi psy, všechny 4 body budou vyžadovat opětovné natáčení. Oleje se zpočátku zdá být obtížné, ale nakonec pro vás bude přirozené, čím déle budete olejnat.

Obr. 1)

Nejprve zatlačte řezačku na obou stranách, abyste zajistili, že pružina je seřazena zářezem v řezačce. Zatlačte to, abyste mohli vidět zadní kolejnici na obou stranách pružiny. To vám poskytne přístup k oleji na první 3 body.
Reklamy

Obr. 2)

Chcete -li začít, dejte na obou zadních kolejnicích jeden malý snížení oleje. První by měl jít na zadní kolejnici těsně před levou prameni a další malý pokles na zadní kolejnici před nejlepším pramenem, kde vám poskytlo přístup k posuvu řezačky.

Obr. 3)

Třetí malý pokles jde v drážce v horní části řezačky. Pokud tuto drážku naolejuje alespoň, když je den, vaše čepel může mít šourající hluk a také není správně řezán. Bez oleje bude řezačka váhat. Může to způsobit, že čepel je kukuřice a další problémy.

Obr. 4)

Nyní zatlačte řezačku zpět do středu čepele. Během je na stole můžete umístění 4. snížení zubů řezačky nebo po jeho zastřihování. Naolejuji zuby, když je na zastřihovači, abych mohl zastřihovače začít nejlépe a okamžitě rozložit olej přes řezací povrchy. Olejování zubů musí být provedeno pokaždé, když si na zastřihnutí položíte čepel. Proč? Protože psí vlasy, které řezáte, sunrují olej z zubů čepele a také skončí na podlaze ve vlasech, které jste odřízli. První 3 body nebudou vyžadovat žádný typ mnohem více oleje pro tento den, pokud jej nevybijete v mytí čepele.

Obr. 5)

Zatímco na stole, nebo nejlépe na zastřihovač, vložte do středu čepele na řezné ploše jedno malé snížení oleje. Neříkejte korálek oleje přes zuby, prosakuje zuby a také se dostane na kabát. Začněte zaklínač, olej rozprostírá tenký povrch přes čepel. To je vše, co potřebujete.

Snížení by mělo být extrémně malé. Když se šíří přes čepel, zůstane tam chvíli. Tím se udržuje teplo, šetří vaše řezací hrany po několik měsíců a také zabrání tavením mazlíčků a také vytvořením oranžového nahromadění na vaší řezací ploše. Pokaždé, když na svůj zastřihovač položíte čepel, vložíte do středu zubů ten malý pokles oleje. “

Jeff Andrews je světová třída a majitel společnosti Northern Tails Sharnistening, Inc. Je autorem a průkopníkem mnoha videí pro údržbu zařízení a také k článkům, které oceňují groomery po celém světě bez nákladů. Jeff je certifikovaným groomerem 30+ let a je členem NDGAA, IPG a také NAPCG. Jeff stále ženichuje ve svém obchodě v Mobile, AL. 251-232-5353 www.northertails.com

Celkový

592

Akcie

400

0

192

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *