medvídek EPA Uncategorized Recenze: Přestaňte se snažit o to, aby načtení došlo od Gwen Cooper

Recenze: Přestaňte se snažit o to, aby načtení došlo od Gwen Cooper

Tato publikování se skládá z přidružených odkazů*

Nedržím přesný záznam o počtu knih, které jsem každý rok zkontroloval, ale můj nejlepší předpoklad je někde mezi 150 a 200, a alespoň polovina z nich jsou kočičí knihy. Udržování toho spousty knih, ty, které se mnou zůstávají i roky poté, co jsem je poprvé zkontroloval, je jen málo a také daleko. Knihy Gwen Cooper jsou v té malé skupině. V roce 2009 byla vydána v roce 2009, jejím Bestsellerem v New York Times Bestselling Memoir Homer’s Odyssey, Fearless Feline Tale, nebo přesně o tom, jak jsem objevil jako stejně jako život s Blind Wondercat Pokračování Homerovy Odyssey, Homer: Devátý život slepého zázraku. To vše jsou typ knih, které nejen zahřívají vaše srdce, ale opravdu se dotýkají vaší duše.

Gwen právě nedávno odhalil publikaci řady povídek, zvlněné s kočičím příběhem. Měsíční série obsahuje vtipné i srdečně okouzlující povídky o nepřetržitých dobrodružstvích rodiny Gwenů. Zkoumal jsem úplně první příběh v seriálu, začátkem tohoto měsíce jsem vás choval.

Přestaňte se snažit dojít k načtení, je Claytonův příběh. Tříhonohý Clayton je záchrana speciálních potřeb, která se rychle dobře usadila jako král domova, stejně jako Gwen, stejně jako její druhou polovinu omotanou kolem jeho tří bitových tlap. Jednoho dne se učí načíst – stejně jako Gwenův život nebyl od té doby nikdy úplně stejný.

V Gwen’s Dazling Composing Style, který vás řekl, se tento příběh občas rozesmíváte, protože se (pravděpodobně) uznáte v Gwen neschopnosti uvést „ne“ svému okouzlujícímu bitovému chlapci. Humorný, ale také plný úvah o tom, jak přesně je náš čas s našimi cennými kočkami, tento příběh, stejně jako celé Gwenův psaní, jde přímo do srdce milovníka kočičí.

Na Amazonu, Nook atd. Jsou nabízeny jednotlivé příběhy v kudrnaté sérii kočičích příběhů, nebo můžete provést jednorázové splátky 14,99 $, abyste získali všechny příběhy za celý rok za 60% diskontní sazbu z maloobchodu Cena – stejně jako chápete, že budete chtít zkontrolovat celou sérii. Tuto nabídku můžete využít na :.

*The Mindful Feline je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate marketingový program, jehož cílem je poskytnout nám označení, abychom vznesli poplatky odkazem na Amazon.com i přidruženými weby. To naznačuje, že pokud se rozhodnete zakoupit s jakýmkoli typem našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a službách, které jsme buď využili, nebo jsme se využívali. Dostal jsem tuto knihu od autora. Získání kopie zdarma neovlivnilo mou recenzi.

Ingrid King

Můžete také jako:
Recenze: Bells od Gwen Cooper

Série Gwen Cooper „Curl Up with a Feline Tale“ je kočičí meow

Recenze: Je! Příběh v pěti částech od Gwen Cooper

«Tee košile pro kočičí lidi
Mews i NIPS: Milion Feline obtížnost dosáhla svého cíle ušetřit milion koček brzy »

2 komentáře k recenzi: Přestaňte se snažit o načtení dojít Gwen Cooper

Petnpat říká:

1. června 2018 v 5:08

Název mě nevedl k očekávání důrazu na kočky! – Sarah

Odpověď

Janine říká:

25. května 2018 v 8:23

Zní to jako rozkošný příběh

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *