medvídek EPA Uncategorized Psi vyžadují rutinu

Psi vyžadují rutinu

Měl jsem několik lidí, kteří požádali o své pokyny k přesně stejnému problému – jejich psi šli na toaletu uvnitř vašeho domova bez zjevného důvodu poté, co byli po léta v domácnosti.

Lidé doufají na nějaký druh úžasného řešení nebo snadné vysvětlení problémů s chováním svých psů. Navrhují také, aby se psi chovali jako způsob, jak se na ně něco vrátit.

Jak je to praktické, jak je věřit, že pes dělá určité věci, aby se „vrátil“ u svého majitele, což poskytuje psí metodu a také mnoho kreditu. Psi nejsou schopni spiknutí proti nám a věřit jinak je pro psa nespravedlivé.

Pokud nedochází k fyzickému problému (infekce močového měchýře atd.), Které spustí psí „nehody“, příčina je více než pravděpodobná spojena ke změně rutiny psa nebo nedostatek struktury, kterou musí začít.

Pokud o tom skutečně věříte, většinu problémů s chováním psa lze vysledovat až do bodu, kdy se něco změnilo v její rutině. Možná někdo v rodině zvládl druhé zaměstnání. Možná jste hodně cestovali nebo máte nového domácího mazlíčka. Možná se vaše zlatíčko odstěhovalo nebo jste si koupili nový dům. To vše může být na psa velmi stresující.

Nežádoucí chování by mohlo být vyvoláno něčím tak jednoduchým, jak se povětrnostní stav zchladil – nebo Rainier nebo Icoer nebo Muddier – a přestali jste chodit tolik. Možná jste jen na něco zdůrazňováni a váš psí to chápe a v důsledku toho se také cítí stresovaný.

Stresovaný psí bude působit mimo charakter. Může začít projevovat náznaky „separační úzkosti“, jako je pláč nebo křik, když zůstane sám. Může začít žvýkat koberečky nebo jít na toaletu v domě. Může se stát více teritoriální, majetek svého majitele, hlasitější nebo agresivnější.

Všechny tyto problémy mohou být vyřešeny, pokud se majitel rozhodne, že je to pod kontrolou. Být tím v řízení znamená zachování rutiny pro psa.

Jaká je nejlepší rutina pro psa?

Pro psy neexistuje žádná dokonalá rutina, ale když se dostanou do konzistence, prospívají. Stejně jako lidé, psi jako potěšení a dobrodružství, je to pro ně stresující, pokud nedostanou vedení a strukturu.

Psí si přeje pochopit, kde se očekává, že bude odpočívat, když bude její majitel pryč, když bude jíst a kdy bude chodit.

Poskytování chovatelské stanice nebo psí postele

Většina psů se vede lépe, pokud jsou omezena na chovatelskou stanici, jeden prostor nebo jednu úroveň domu, zatímco jejich majitelé jsou pryč. Díky tomu je psí pocit lépe vědět: „Dobře, tady bych měl být. Žádný tlak.” I když je psí povolena plná rozmanitost domu, s největší pravděpodobností si vybere svou postel nebo gauč nebo mírový roh, aby se stočila až do doby, než se její majitel nevrátí.

Pokud váš psí chodí na toaletu v určitých oblastech domu, můžete ji zkusit omezit na jiný prostor nebo blokovat tuto část domu, ale trénink chovatelské stanice je často lepší volbou.

Psi vyžadují konkrétní časy jídla

Vřele navrhuji, aby všichni majitelé psů přestali „krmit“ své psy. Dogs want to work for their food, and it should always be utilized as a reward – not a freebie.

Krmení v konkrétních dobách jídla je jednou z nejjednodušších metod pro vymáhání vedení a udržení těla psa v konzistentním rozvrhu. Pokud váš psí jí přesně stejné množství ve stejnou dobu každý den, pochopíte přesně, kdy musí jít do koupelny. You’ll also prevent her from ending up being overweight or underweight.

Walking the canine daily

If you walk the canine when it’s most practical for you, you will be more likely to follow through. I’ve started walking Ace in the late afternoon or early evening because I like to relax in the morning. If you like to take it easy after work, then make sure to get the walk taken care of earlier.

We all understand that providing enough exercise for our dogs avoids most issues, so it’s essential not to slack off on walking. If you have a canine with separation anxiety, a consistent exercise routine is an absolute must. Make sure you’re walking her daily for at least an hour. If your canine is suddenly having “accidents,” make sure to walk with her before leaving the house so you can make sure she actually “does her business.” If you are unwilling to walk your canine every day, then hire a canine walker or canine runner like me ?

When it’s chillier out, a great deal of dogs will not fully alleviate themselves or they’ll try to hold it in order to get back inside quicker. This is yet another reason to make sure to walk the canine even in the winter, especially before you are going to be gone.

Specific restroom times

Some dogs will ask to go outside when they rSrovměrné. Jiní nikdy nebudou žádat, aby šli ven, jako můj Mutt. Pokud budete mít svůj psí na konzistentní rutině s jídlem, cvičením a přestávkami na toaletu ve stejnou dobu každý den, přesně pochopíte, jak často bude váš psů vyžadovat jít ven bez ohledu na to, zda vám to oznámí.

Co je zahrnuto v rutině vašeho psa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *