medvídek EPA Pets Leo The Garbage Picker

Leo The Garbage Picker

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestSshare to Moreaddthismore

Nedávno Leo stanovil toto nové chování a také je to moje chyba. Odpadky nikdy nemohou hodnotit úrok Leo, ať už byl otevřený nebo uzavřený. Vždycky jsem byl ohromen, že se to nezkouší, stejně tak to srazí, aby si pobyt večeře nebo cokoli jiného, ​​co tam může skvělý zápach. Leo byl notoricky známý pro surfování proti pultu, zejména v době mezi vařením jídla a poté, co se vyčistil, takže jsem se vždycky díval, abych se ujistil, že po vyčištění nešel do odpadu.

Nebylo to až donedávna, kdy byl můj stráž (a typický smysl) dole, stejně jako jsem hodil napůl konzumovaný půllitr Ben a Jerryho nejlepší na vrcholu odpadu. Nechal jsem jak Leo žvýkat jeho hračku na gauči, stejně jako sprchování, a také jsem se vrátil k potěšení Leo, tak i prázdné půllitr zmrzliny. Neměl jsem být vůbec ohromen, že šel na zmrzlinu, ale byl jsem trochu ohromen, že se nezkoušel, stejně jako nic jiného na odpadky. V tu chvíli samozřejmě Erich, stejně jako jsem trochu zpanikařil, protože Leo měl vždy citlivou bříšku a také právě požíval hodně mléka s kousky čokolády. Celou noc jsme ho pečlivě viděli, stejně jako on byl absolutně, pozitivně, stejně jako úplně v pořádku, naštěstí. Lekce objevila, že slibuji !!

Od té doby vždy přemýšlí o tom, co může být v odpadu. Doma nyní udržujeme naše odpadky pod dřezem, takže jediným odpadkem, ke kterému může získat přístup, je ten, kdo pracuje. Bez ohledu na to, co tam hodím, ať už je to papír, lahve na vodu, „mrtvé“ hračky, musí to vždy najít a prohlédnout. Několikrát jsem opustil svou kancelář a také jsem se vrátil do Leo, který hrál s roztrhanou hračkou, kterou jsem odhodil. Přiznám se, že poprvé, když se to stalo, jsem věřil, že jsem ořech, ale nakonec jsem si uvědomil, že je jen další záludný.

Nejsem si opravdu jistý, jak přesně ho Train of Train of Garbage. Takže prozatím to jen odstraní odpadky ze situace, což není špatná věc, myslím.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *