medvídek EPA Pets Proč se psi opírají o lidi?

Proč se psi opírají o lidi?

Proč se psi opírají o lidi?

Psi se o lidi opírají ze všech důvodů, v závislosti na psích a přesné situaci. Níže jsou uvedeny jen tři z četných možností:

Psí se nakloní k lidem pro náklonnost.

Psí se nakloní na lidi pro bezpečnost.

Psí se opírá o lidi o kontrolu.

Důvody, proč se na vás nakloní

Existuje spousta důvodů, proč by se psů opírala o svého majitele. Zjednodušuji věci tím, že si všimnu pouze tří.

Pokud je váš pes „štíhlejší“, rád bych slyšel o tom, proč si myslíte, že se na vás nakloní váš psí.

Zde jsou tři možnosti:

Psi se o náklonnost opírají o lidi.

Většina psů miluje pozornost a náklonnost. Opírat se o nás je jen jedním ze způsobů, jak hledat tuto náklonnost a spojit se s osobou. My lidé jsme dobří, když dáváme psům náklonnost, kterou hledají!

Psi se opírají o lidi za bezpečnost.

Mnoho nejistých, plachých nebo strašných psů se do mě nakloní, pokud jsem člověk, kterému věří. Používají mě jako bezpečnostní přikrývku. Nikdo se za nimi nemůže proklouznout, pokud mají záda k jejich bezpečnému člověku (já). Nikdo je nemůže získat. Můj pěstounský psí kosmo (na obrázku) se o mě neustále opíral, zvláště když jsme potkali nové lidi nebo se zúčastnili nových míst. Měl jsem další pěstounské psí Levi, který byl také nejistý a neustále seděl na nohou.

Pamatuji si, že mi někdo řekl: „Bože, je tak dominantní!“ Ale opravdu, byl to opak. Levi byl obvykle velmi submisivní a dotčený pes. Cítil se bezpečnější, jak se ke mně přiblížil.

Dokonce i odchozí psi jako moje mutt eso někdy potřebují trochu ujištění. Vypadá to, že se Ace vždy pokouší dělat „správnou“ věc, a v některých případech se ke mně nakloní (předpokládám) nějaké ujištění. Jako: „Dělám dobře, že?“ To je, když ho po stranách poplást a řeknu mu, že je dobrý chlapec.

Podívejte se na mnohem více návrhů, jak pomoci strašnému psovi.

Psi se opírají o lidi za kontrolu.

Naši psi se o nás opírají, abychom nás manipulovali. To nemusí být špatná věc. Nemusí to být asi (troufám si to říct?) Dominance. Jednoduše, psí chce pozornost, a tak se do vás nakloní.

Ace se nakloní návštěvníků po celou dobu, aby je přiměl, aby mu věnovali pozornost. Ano, je motivován tím, že chce náklonnost a pozornost, ale také manipuluje s lidmi, aby mu věnovali tuto pozornost. Pokud se někdo posadí a pokouší se soustředit na něco jiného než můj pes, Ace v některých případech půjde k osobě a narazí do ní do ní. Je docela těžké to ignorovat a on to ví.

Je to nejistota? Ne, ne v tomto případě. hledající pozornost? Ano. Ovládání? Rozhodně.

Další příklady toho, jak se psi o nás opírají, abychom nás ovládali:

Psí chce, abys ho mazlil místo svého druhého psa, a tak se do vás nakloní.

Pžín vám chce připomenout, že je čas jíst, a tak se do vás nakloní.

Psí chce jít ven, a tak se do vás nakloní.

Jak mohu zabránit tomu, aby se o mě opíral se psí?

Není to nutně špatná věc, pokud se na vás nakloní váš psí. Nevadí mi trochu, pokud se na mě nakloní Ace (pokud prostě nevyskočil z vody).

Ale možná se na vás váš psí nakloní trochu příliš obvykle nebo v nevhodné době. Pokud se pokoušíte sedět a pít kávu, možná nebudete chtít například svůj psí do zadku 70 liber.

Nebo možná byste chtěli pomoci svému psímu snižovat její závislost na vás. Pokud má váš pes separační úzkost, je dobré hledat způsoby, jak vytvořit mírné oddělení. Požádat ji, aby se o vás přestala opírat po celou dobu, by byl začátek!

Bez ohledu na to, jaká je motivace vašeho psa pro opírání lidí, je nezbytné instruovat vaše psí příkazy, které sdělují vaši potřebu prostoru.

Psi se o nás opírají, aby sdělili, co chtějí, ale je také nezbytné, aby respektovali náš prostor. Nechtěli byste, aby se na tvé paži neustále visí, že? Naši psi se nás nemusí dotýkat 24/7. (Hm, promiňte, eso, ale mohl bych prosím jít na toaletu bez tebe?)

Užitečné příkazy Všichni psi by se měli naučit pro vytváření prostoru:

Naučte svůj psí příkaz, který znamená: „Jděte do postele a zůstaňte tam.“ Příkaz používám „jděte na svou postel“.

Naučte se svého psíka dolů a zůstaňte, abyste ho mohli přimět, aby si lehl a zůstal kdykoli.

Naučte svůj psí příkaz pro „zálohování“. Používám to, když je eso příliš blízko ke mně (a čelí mně). Řeknu mu „zálohování“ a on mi dává pár stop prostoru. velmi užitečné!

Naučte svůj psí příkaz pro „Out!“ Což pro Ace znamená „dostat vám zadek z této místnosti!“ Většinou ji používáme v kuchyni nebo v ložnici.

Kromě těchto příkazů můžete také vstát a odejít od svého psíka, pokud se o vás příliš často opírá. Každý psí je jiný, takže budete chtít přemýšlet o svém parTikulární pes.

Například, pokud se na vás v psí parku neustále opírá váš psů, je to pravděpodobně proto, že je ohromen. Můžete zkusit odstoupit od svého psího (a pomáhá to neustále pohybovat), ale pokud se stále schovává mezi vaše nohy, možná byste ho měli vyzkoušet stýkat s jedním nebo dvěma psy příště místo 15.

Každý psí je jiný a je to všechno o poznání vašeho vlastního psa. Rád bych slyšel, co si o tom myslíte.

Je váš psí „štíhlejší?“ Proč si myslíte, že se psi opírají o lidi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *