medvídek EPA Uncategorized Jak dlouho bude moje štěňata hovíce po dewormování?

Jak dlouho bude moje štěňata hovíce po dewormování?

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností diskutovaných v tomto příspěvku.
Udržování zdravého dítěte znamená méně kontrol veterináře. Deworming je důležité, pokud chcete udržet své štěně bez parazitů.
Naštěstí je deworming relativně bezproblémový proces, který lze dosáhnout pouhými několika kroky.
Jakmile své štěně odčerpáte, pravděpodobně budete chtít vědět, jak dlouho bude váš pes nadále hoví červy. Štěňata obvykle hoví červy po dobu 2-3 dnů poté, co byly odčerveny.
Naše zkušenost: Linus měl červy, když jsme ho přivedli domů. Dokážu potvrdit, že zastavil pooping červy asi 2-3 dny po užívání dewormování léků.
Můžete však stále najít nějaké červy v exkrementu svého štěňat až týden po dewormování. To je zcela normální a nemělo by vás vystrašit.
Červi jsou pro psy běžným problémem v jakékoli životní fázi. Jako rodič domácího mazlíčka je nezbytné pochopit, jak se vypořádat s těmito otravnými parazity. Chcete -li zjistit vše, co potřebujete vědět o dewormování štěněte, pokračujte ve čtení!

Pokud má vaše štěně červy, kontaktujte svého veterináře, nebo plánujete dewormování štěněte. Tato stránka je pouze pro účely domácí zábavy a měli byste hledat radu u svého veterináře, pokud máte nějaké problémy s zdravotním spojením ohledně svého psí nebo štěně.
Jak štěňata dostávají červy?
Štěňata nejsou jen rozkošná, jsou také zvědaví. To znamená, že existuje spousta způsobů, jak se vaše kožešinové dítě může nakazovat červy.
Přenos z matky na štěně
Je docela běžné, že červi jsou přenášeny z matek na jejich štěňata. Parazity, jako jsou kulaté rohory, lze přenášet, zatímco štěňata jsou stále v děloze.
Mohou být také přenášeny mateřským mlékem na její štěňata. Zatímco vaše štěně ošetřuje, může se snadno starat o červy, pokud je jeho matka nakažena.
Požití vejce červy nebo larvy červů
Štěňata rádi chutnají a olizují všechno. Takto psi zkoumají svět kolem sebe. Bohužel to také znamená, že přijímají spoustu nečistot.

Tráva, půda a zbytky jsou možnými nosiči vejců a larev červů. Když infikované zvířecí poops, může nechat vejce parazitů na různých površích.
Rychlý tip: To je jen jeden z důvodů, proč je tak nezbytné vyzvednout hovno svého štěně (snižujte šíření parazitů). Pokud hledáte dobré tašky na hovno, naše oblíbené jsou tašky s hovno.
Jakmile vaše štěně přijde do kontaktu s těmito povrchy, může přijímat larvy nebo vejce červy a nakazovat.
Přenos z jiných zvířat
Parazity se snadno šíří z jednoho zvířete na druhé. Pokud máte ve své domácnosti více zvířat, je nezbytné zaručit, že jsou všechny z nich pravidelně dewormovány.
Vejce červy se mohou šířit z jednoho domácího mazlíčka na druhý skrz výkaly, kontaminované jídlo nebo kontaminované povrchy. Je nezbytné zabránit tomu, aby vaše štěně požívala exkrementy od jiných zvířat. To je nejjednodušší způsob, jak se může nakazovat, aby se psů mohla nakazovat.

Blechy
Blechy mohou nést larvy červů. To znamená, že pokud je vaše štěně zamořeno blechami, je také ohroženo zamořením červů.
Podívejte se na blechy a mějte pravidelný plán péče o péči, abyste zaručili, že vaše štěně je chráněno proti těmto škůdcům.
Rychlý tip: Všechna naše vodicí štěňata jsou na lécích blechami. Použili jsme lokální a poživatelné bleší léky. V současné době dáváme naše štěňata nexgard žvýkání, abychom udrželi blechy a klíšťata pryč.
Srst
Štěňata se rádi upravují. V procesu olizování jejich kožešiny však mohou přijímat parazitární vejce.
Dokud vaše štěně interaguje s prostředím, musí se dostat do kontaktu se špínou. Z tohoto důvodu je nezbytné udržovat váš pooch koupaný a čistý. Tím se sníží riziko, že vaše štěně nese vejce nebo larvy červů na jejich kabátu.

Rychlé doporučení: Koupali jsme naše štěňata asi jednou měsíčně pomocí šamponu štěňat Burt’s Bees.
Znamení, že vaše štěně má červy
Chytání červoka napadení brzy vám může ušetřit spoustu potíží po silnici. Neošetřené infekce mohou způsobit zdravotní problémy, takže je důležité udržovat hledání následujících varovacích znaků.
Červi v hovno vašeho štěně
Když má vaše štěně červy, pravděpodobně je uvidíte ve svém exkrementu. Když se parazity hromadí ve střevech, některé z nich budou předány, když má váš psí pohyb střeva.
Není také neobvyklé najít červy v zvracení vašeho štěně, pokud jsou infikovány. Pooping nebo zvracení červi je jedním ze základních ukazatelů, že vaše štěně je infikováno. Ne všechny parazity jsou však pro pouhé oko viditelné.
Bloting
Bloting je běžný příznak nalezený u štěňat infikovaných červy. Blotingnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *