medvídek EPA Uncategorized K Cage nebo ne do Cage

K Cage nebo ne do Cage

od Kathy Hosler
30. září 2016

O mnoho let zpět, když jsem poprvé otevřel svůj salon, mladý pár přinesl jejich hračka pudla, spunky, aby byl upraven. Diskutovali jsme o stylu klipu, který chtěli, stejně jako odcházející, dal jsem Spunky do klece, abych zajistil, že bych mohl vynořit domácího psa, kterého jsem už měl na svém stole. Druhá polovina okamžitě praskla v slzách a vzlykala: „Ona ho dává do klece! Dává ho do klece! “

Ujistil jsem je, že to bylo pro Spunkyho bezpečnost a také bude jen několik minut. Druhá polovina uvedla, že by to bylo v pořádku, protože vzal jeho pláč další poloviny i vlevo. O pár minut později se vrátil. Jeho druhá polovina požadovala, aby dostal psa. Nemohla vydržet věřit, že její „dítě“ je v kleci.

Poskytl jsem návrh. “Mám dva stoly pro péči, co když na jednu z nich vložím velkou přikrývku.”
Nechte tam Spunky odpočívat (samozřejmě s bezpečnostní smyčkou), dokud ho nebudu moci začít? “

Druhá polovina se ulevila a nakonec byla druhá polovina šťastná. Takže po dobu čtrnácti let to bylo přesně to, jak jsme se starali o Spunky … žádné klece pro něj. Samozřejmě, když jsem byl spojen s upravovacím stolem, musel jsem si pravidelně vědom Spunkyho každého hnutí. Nebyla to pro mě vhodná volba, ale jako nový groomer jsem se snažil potěšit každého klienta – i když to pro mě naznačilo mnohem více práce nebo problémů.

Toto je problém, který čelí mnoho žeorů-jak udržujete rodinné domácí mazlíčky ve své péči bez rizika i bezpečné, a také prosím potěšíte své zákazníky?

Systémy bez klecí

Zatímco někteří rodiče domácího mazlíčka mohou věřit, že „klece – bez“ se zdá být vhodné pro své cenné dítě, existuje spousta nebezpečí spojená s rodinnými domácími mazlíčky, kteří se potulují v salonu. Mnoho obchodů má nějaký typ kontejnmentového systému, i když nevyužívají klece. Jedním z nejvýznamnějších je stánek nebo apartmá. Tento typ konfigurace obvykle sestává z řady očí podél zdi, na kterou mohou být psi připouštěni. Mnoho z děličů nebo oddílů pro oddělení psů. Spousta psích apartmá pro domácí zvířata má také dveře nebo brány na přední straně. Nemají na ně vrchol, což pomáhá mazlíčkovému domácímu pocitu, že jejich pečující dítě není v obávané kleci.

Tento typ konfigurace může být pozvání a krásný, s nástěnnými malbami vnějších scén, plážovým pozadím a dalšími rekreačními cíly položenými na zeď za domácí mazlíčky. Při plánování takovéto zadržovacího systému musíte věřit o houževnatost a bezpečnost domácích zvířat a také si budete vyžadovat vybrat materiály, které jsou jednoduché čisté a dezinfikují.

Klecové systémy

Pro mnoho salonů jsou klece nezbytnými zařízeními pro bezrizikovou provoz jejich podnikání. Když mluvíte s rodiči pro domácí mazlíčky, nemusíte je na ně označovat jako klece, telefonicky jim zavolejte na domácí byty, kabiny štěňat nebo relaxační psí chaty. Mnoho zařízení má banky klecí, kde jsou rodinní mazlíčci umístěny, když nejsou na stole o péči nebo ve vaně. Dnešní klece jsou mimořádně odborníky a byly vytvořeny s ohledem na bezpečnost domácího mazlíčka. Jsou k dispozici v mnoha jasných barvách, aby se koordinovaly s jakýmkoli typem výzdoby obchodu.

Typ systému klecí, který si vyberete, závisí přesně na tom, jak je chcete využít. Každý z nich má výhody v závislosti na aplikaci. Banky klecí jsou obvykle systémem možnosti pro většinu zařízení pro péči. Jsou k dispozici ve společných velikostech nebo mohou být vytvořeny na míru, aby formovaly potřeby vašeho salonu. Spousta vyrobených systémů klece má laminovaný povrch, který je extrémně odolný. Zaokrouhlili se uvnitř rohů a také zvýšenou přední hranu, která je usnadňuje dezinfekci i čisté. A spousta na nich má kolečka, díky nimž je hrač, aby je prošli, abyste se mohli rychle čistit pod nimi i za nimi.

Plus jednotek kabelových klecí je, že domácího mazlíčka můžete vidět v jakémkoli čase. Mají ventilaci průtoku – thru, stejně jako můžete připevnit sušičku nebo ventilátor na straně, horní část nebo přední část. Mnoho z nich má pod podlahou pro jednoduché čištění podlahu. Na druhou stranu mohou v průběhu času rezaci a mohou být hluční.

Plastové nebo ze skleněné vlákniny lze naskládat nebo používat jednotlivě. Jsou lehké a také jednoduché čisté i dezinfekční. Spousta rozpadu a také může být vnořena pro skladování. Některá rodinná mazlíčci jsou v těchto jednotkách jako Den -jako mnohem více materiálu. Pokud máte nettopový kůň, můžete dokonce zakrývat ručník přes přední část klece, abyste se zbavili vnější stimulace.

Bezpečnost především

Zabezpečení domácího mazlíčka musí být vždy nejvyšší ve vaší mysli, když si vyberete systém zadržování. Musíte provést úplnou kontrolu jakéhokoli typu klecí, které si zakoupíte. Zkontrolujte vnitřní povrchy pro drsné hrany, které by mohly poškodit domácího mazlíčka. Podívejte se na mezeru kabelového rámce jakonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *