medvídek EPA Uncategorized Bella hovoří o tom, jak se připravuje na událost adopce

Bella hovoří o tom, jak se připravuje na událost adopce

AddThis Sharing ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPintestPintestshare na moreaddthismore8

Nalezení domovů pro pomeranské psy, které pomeranská záchrana v jižní Kalifornii zachraňují, vyžaduje hodně práce. Umístění obrázků psů na Facebook, petfinder.com a na našem webu je jen několik způsobů, jak je můžeme umístit před veřejnost. Dalším způsobem, jak propagovat záchranu a získat expozici pro naše psy, je skutečně vzít je na adopční události, které se konají v jižní Kalifornii, aby lidé skutečně dostali šanci se s nimi setkat, hrát si s nimi, vzít je na procházky a dokonce i představit jejich děti a další psi k nim. Rádi jsme vyzkoušeli nová místa, která jsme předtím nebyli, a tuto sobotu 19. května jedeme do Yucaipa ca. Byli jsme pozváni The Pet Scene Bath & Boutique. K dispozici bude chili kuchařka a foto stánek a adopce domácích zvířat.

Maminka chce, abych se s vámi podělil o to, co děláme, abych se připravil. Existuje dlouhý seznam vybavení, které s sebou bereme, aby psi byli udržováni v bezpečí a pohodlí, a také, aby mohli být prezentováni způsobem, který je atraktivní pro potenciální adoptivní rodiny. Pomáhám mamince tím, že jí řeknu, co nejprve jde do automobilu.

Budeme venku, takže potřebujeme Easyup. Jedná se o skládací kryt stínu, který má svůj vlastní opravdu elegantní taška s koly. Vezmeme si pro případ dalšího stínu, aby psi mohli zůstat velmi cool.

Musíme mít s sebou spoustu aplikací pro adopci a také naše karty! I když to vše lze stáhnout z Facebooku nebo našeho webu, ne EveryPawdy neví, jak dělat tento druh věcí, takže se snažíme být tak cenný, jak jen můžeme. Někteří peeps prostě rádi mají papír v ruce a maminka je jedním z nich.

Ach! Bella Blankies! Rádi jsme si vzali zásobu Bella Blankies, kterou máma již připoutala jen pro případ, že by se Somepawdy zeptal!

Pak máme pár fialových totes, fialové, protože to je naše oficiální barva (pokud nevidíte fialovou, pak jsme to my) a menší zásoby jsou v nich. Existují dárky pro pejáky, naše bannery, které jste viděli na některých mých dalších fotografiích, některé pěkné stuhy, které zdobí náš stánek, a normální věci, jako je páska, nůžky, klipy, pera, papír a věci, které si otřete tlapy s.

Bereme také velkou podložku pro zem, židle, malý stoupání (to je většinou pro mou krátkou maminku),

Máme nějaké rozšiřitelné pera pro psy, vodu a kbelík, které se přikrývají na boky kot někdy udělat. A můj kočárek! Nemůžeme zapomenout na můj růžový kočárek. Nechali jsme nějaký prostor pro ledovou hruď, která půjde těsně před odjezdem.

Na sedadle 2. řady jsou sedadla automobilů psí a američtí psi – Me, Rocky a Harley – dostanou vysoko, abychom mohli hledat okna. Budou tam další pěstounské maminky, které se k nám připojí se svými Fosters, takže se těšíme na opravdu dobrý den a dostaneme naše psy, abychom potenciálně potkali své nové rodiny Furever. Psi budou vykoupeni a kartáčováni a vypadají své nejlepší v nákupu, aby dali svou nejlepší tlapu vpřed! Oh, řekl jsem mamince, že nemůže mít žádnou z chilli, pokud očekává, že s ní půjdu domů v automobilu.

Přijetí domácích zvířat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *