medvídek EPA Uncategorized Proč kůže mého psa cítí špatně?

Proč kůže mého psa cítí špatně?

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare na moreaddthismore59

Jednou z nejběžnějších dermatologických stížností na veterinární klinice je stížnost, že pleť psa je špatně. Nejběžnějšími příčinami útočné vůně kůže jsou zdaleka přerůstání kvasinek nebo bakterií. Kvasinky a/nebo bakterie mohou přerůst z mnoha možných důvodů, včetně základních alergií na inhalační/kontaktní alergie, alergie na kousnutí, jakož i alergie na potraviny. Hormonální onemocnění, včetně hypotyreózy a Cushingovy choroby, mohou také způsobit špatný zápach kůže. Lokalizované záněty včetně alergických horkých míst na kůži mohou také způsobit nepříjemný zápach kůže.

Ve své praxi jsem často zjistil, že zvířata na chudých zpracovaných komerčních potravinových potravinách mají často mnoho alergií a špatných pachů. V těchto případech zjišťuji, že umístění zvířat na přirozeně zachovanou stravu, včetně petguardu, Wysong nebo odrůdy přírody, může být užitečné při zlepšování zdraví kabátů a zápachu kůže. V ideálním případě doporučuji evoluční vhodné diety na bázi syrového masa na bázi syrového masa, které mají nízko zpracovaných uhlohydrátů, jako nejlepší způsob, jak jít nejen k zlepšení zdraví kůže a kabátů, ale celkové zdraví klienta při léčbě a vyhýbání se nemoci.

Také doporučím Omega 3 mastné kyseliny, jako jsou v pořádku, stejně jako trávicí enzymy včetně trávicích enzymů Naturevet jako výživových doplňků, které mohou pomoci se špatným zápachem kůže. Západní a čínské detoxikační byliny mohou být také užitečné u těchto zvířat při špatné stravě. Léčba špatného zápachu kůže může zahrnovat medikované nebo šampony založené na předpisu. Když se vyskytují kvasinky nebo bakteriální infekce pokožky, často si vybírám přírodní šampony na bázi čaje. Diagnóza příčiny špatného zápachu kůže je nejlépe provedena veterinárním zkouškou a návštěvou a konkrétní léčba je nejlépe identifikována konvenčním nebo holistickým veterinářem.

Kůže a kabát

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *