medvídek EPA Uncategorized Re-homing kočka kvůli otázkám podestýlky

Re-homing kočka kvůli otázkám podestýlky

ve světě fantazie, nikdo by nikdo nepovažoval znovu homing domácího mazlíčka. Nikdo by nemusel.

Ale v reálném světě, v některých případech dobré majitelé potřebují odpovědně re-home své kočky.

Scénáře jsou nekonečné. Někdo ztratí práci nebo dům nebo manželka. Někdo by měl přemístit v zámoří nebo do oblasti, která neumožňuje kočky. Dítě je alergický. Další pet zvedá na kočce.

Život je nepředvídatelný.

A pak existují různé scénáře, kde osoba není alergická. Osoba neztratila práci ani dům ani manželka. Osoba není bankrot nebo nemocná nebo zraněná. Osoba je v pořádku a kočka je problém.

Možná, že kočka ničí domů poškrábáním. Nebo možná kočka přestala pomocí boxu vrh.

Tyto situace jsou mnohem náročnější pro ty z nás v záchranném světě přijmout.

Je snadné dát vinu na vlastníka kočce. Je snadné posoudit, když víme velmi málo.

Proč neomezuje zatracený box mnohem častěji?

Proč si nekupuje mnohem více poškrábání?

Měla by být opravdu líná.

Pro tento příspěvek se budu odkazovat na kočku, která má problémy s odpadky, protože to je problém, jsem ohromný s.

Rozumím, proč by někdo potřeboval znovu doma kočku za tento důvod.

V jakém bodu je dost, dost?

Miluji svou kočku, ale milující kočka neodejde jeho problémy.

Existuje jen tolik domácího poškození, který může člověk tolerovat z kočky

Fotografie od tawna whitford

Vzhledem k tomu, že moje kočka Scout udržuje své “nehody” k koberci, ručníkům a psím lůžkám, naše domácí škody byly minimální.

Umyňujeme koberce nebo je hodit, a jeho “nehody” nejsou často. Držel jsem krok s mými čistícími povinnostmi, a Scout pryč mnohem více než tři týdny bez “nehody”. Dostane zlatou hvězdu!

Stále, Josh a já jsem stručně diskutoval, co dělat, když se věci zhoršují. V jakém bodu dáte kočku dolů “? Nebo ho najít nový domov?

Není to snadné rozhodnutí a nemyslím si, že je to nejlepší pro mě říct, co dělat. Můžu vám říct, co bych udělal.

Dejte čas kočky upravit

Dal bych svou kočku nějaký čas, zkuste projít všechny body uvedené v tomto příspěvku a pokusit se tento problém určit. Také se ujistěte, že není lékařský problém jako infekce močových cest nebo problémy s močovým měchýřem.

Re-home kočka na farmu

Pokud má vaše kočka problémy nad rámec toho, co se můžete vypořádat, podíval bych se na re-homing kočku na farmu, abych žila jako většinou venkovní kočka.

Někteří lidé budou mít problém s mým postojem. To je v pořádku. Jste mnohem více než vítáni nabídnout své nápady v komentářích.

Není snadné provést tyto druhy rozhodnutí, ale pokud vaše kočka močí po celém domě nebo garáži, chápu, proč byste ho chtěli znovu domovem.

S mou kočkou jsem si vybral, budu muset vážně přemýšlet o re-homing ho, pokud začne močení na našich kobercích. Naštěstí to nebylo nikdy problém.

Měl bych si dát svou kočku spát “, pokud nebude používat box vrh?

Nevěřím, že kočka by měla být zabita jen proto, že nebude používat vrh box, ne, pokud není kočka stará nebo nemocná a ne užívat dobré kvalitě života. V tomto okamžiku není hlavním problémem podestýlka.

Je to sobecký zabít kočku pro nepoužívání boxu vrh, když téměř všechny kočky mohou potěšit v dobré kvalitě života venku.

Bude moje kočka v pořádku jako venkovní kočka?

Vzhledem k možnosti mezi smrtí a životem venku, jsem si jistý, že každá kočka si vybere život.

Bylo by sobecké “dát kočku dolů”, protože nemůžete vydržet myšlenka načechraný žijící venku.

Kočky nejsou chlupaté lidi. Kočky mohou vzkvétat venku, a to i ve středozápadních zimách.

Existuje snadno 500 divokých koček žijících ve Společenství Fargo, N.D., West Fargo, N.D. a Moorhead, Minn. Paaws je spay / neuterská klinika, která se zaměřuje na divoké kočky a zvířata z omezených příjmů domácností a farem.

Samozřejmě, venkovní život pro každou kočku v každém klimatu má své výzvy a nebezpečí.

Teplé počasí. chladné počasí. Jestřábi. Orli. Provoz. Jed. Psi. Coyotes. Zlé děti.

Na druhé straně jsou kočky obtížné a kočky se přizpůsobují. Jsou lovci a nezávislé stvoření. Nepotřebují to, že lidé.

Jen proto, že kočka žije venku neznamená, že bude trpět.

Vnitřní kočky mohou trpět stejně snadno.

Mnoho vnitřních koček trpí extrémní nudou. Pravděpodobně budou nadváhu. Jsou mnohem pravděpodobnější než venkovní kočky, aby získali srdeční onemocnění, diabetes a všechny druhy zdravotních problémů spojených s sedavým životem.

Jak najdu svou kočku doma na farmě?

Pro Scout, optimální statek by byl místem, kde mohl dostat každodenní interakci s lidmi. Je to plachá kočka, která se nestará o hamnoho, ale chtěl být kolem lidí. To je typicky ve stejné místnosti jako my, ale má rád svou osobní “bublinu”.

V ideálním případě by na farmě, skaut bude každý den dostat suché jídlo a vodu v miskách. Měl by útočiště ve stodoly, garáži nebo kůlně. Stále by šel do veterináře pro očkování a kontroly, ne na jeho žádost, ale moje. Farma by byla dostatečně daleko od všech rušných silnic. On by nosil límec s identifikačními štítky a zvonem. Měl bych mu Mikrochped. Pravděpodobně by nosil nějaký typ blechy a klíšťat.

Kdybych musel znovu domovem moje kočka, začal bych se ptát a zvažovat některé z mých příbuzných, kteří žijí na farmách. Pak bych požádal kamarádi, aby se zeptali. Pomáhá, že žiji ve venkovském státě. Chtěl bych také požádat místní záchrany, kdybych ho mohl uvést na svých stránkách jako zdvořilostní vysílání. Použil bych Craigslist, ujistěte se, že rozhovor s těmi zájemcemi a podívat se na jejich farmy. Vidím craigslist jako důležitý nástroj pro nalezení domovů pro domácí zvířata.

Neúčastnil bych poplatek za navrácení. Místo toho bych dal adoptru nějaké peníze na pokrytí některých zvědí budoucí péče. pravděpodobně 500 dolarů nebo tak.

To je to, co bych udělal.

Proč nemohu re-home mou kočku do jiného vnitřního domova?

Důvodem, proč navrhuji re-homing kočku na farmu, spíše než nový vnitřní domov je, protože pokud kočka má potíže s odpadky v tvém domě, bude pravděpodobně mít potíže s odpadky v novém domě. Je to jen veletrh své kočce a adopter být pravdivý o jeho problematice.

Nemůžu myslet na re-homing skaut. věci by musely dostat docela špatné. Protože stejně sen o živobytí na farmě stejně, pravděpodobně bych byl mnohem pravděpodobnější, že si koupím svou vlastní farmu, spíše než re-home moje kočka na farmě někoho jiného. Nemůžu se dočkat, až moje kočky mohou být vnitřní / venkovní kočičky, pokud si tak vyberou.

Necítím se provinile o re-homing své kočky

Nepochybně, lidé budou kritizovat vaše rozhodnutí, pokud se rozhodnete znovu domovskou kočku. Dají pokyny, zda žádáte o jejich názory nebo ne. Budou vyloženě krutý.

Chápu, co procházíte na určité úrovni. I když jsem nikdy re-homed pet, bylo by to velmi náročné, protože miluji své psí a mé kočky moc.

Moje kočka Scout byl prvním mazlíčkem, který jsem získal sám jako “dospělý”. Asi rok to byl jen on a já v mém malém Jamestown, N.D., byt. Spal jsem s ušními konektory, takže jeho purring mě neudržovalo vzhůru, když se v noci stočil na hrudi.

V těchto dnech se stále jednou jednou prochází do klína a zpívám mu a políbí hlavu. Hrajeme tuto hru, že Josh, eso a beamer nerozumíme, kde se navzájem honí kolem gauče nebo z místnosti do místnosti. Rád se plíží a vrhne se před utrpením jen mimo dosah.

Scout trvá na jezdeckém brokovnici, posazení na malém děliči mezi dvěma předními sedadly. Cestoval do míst jako Minneapolis a Duluth, Minn., Zůstal v páru hotelů.

Rád získává hračky nebo rozpadli papíru. Někdy, náhodně, přinese mi vlasy. Když byl málo, prošel tímto faze, kde by sbíral malé předměty a ukládat je ve vaně – čepice, gumičky, bonbónové barvy.

Když jsem odešel do práce, Scout se bustoval a kousl nohu, lpil se ke mně se všemi čtyřmi tlapami – “nechodí!” Během mého oběda bych s ním seděl na patio. Společně bychom zobrazili ptáky.

Když hrajeme deskové hry, Scout je typ kočky na netopýr kolem monopolních domů. “Ach! Dovolte mi, abych se vám podstoupili za vás! ”

Miluji svoji kočku. Dal bych pro něj všechno možné. Je to můj partner v zločinu.

Pokud čelíte náročnému rozhodnutí re-homing vaší kočky z jakéhokoliv důvodu, doufám, že jste schopni přijmout jakékoli rozhodnutí, které byste měli udělat. Necítím se provinile. Jen proto, že musíte re-home vaše kočka neznamená, že nemilujete svou kočku.

Bez ohledu na to, co někdo jiný říká nebo myslí, jen víte, co je nejlepší.

Za jakých situací můžete přemýšlet o sobě re-homing domácího mazlíčka?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *