medvídek EPA Uncategorized Trénink psí chovatelské stanice

Trénink psí chovatelské stanice

Jak trénovat pes:

Nejprve návnadu chovatelské stanice s velmi zlobivou kočkou.

Dále nechte domácího psa cítit návnadu …

?

Pokud se svým psem budete nějakým způsobem používat chovatelskou stanici, je důležité konzistentní školení chovatelské stanice. Mnoho psů má, když se stane chodale, alespoň určitou úzkost.

To byl v poslední době, kdy můj Mutt Ace strávil noc v domě příbuzného, ​​který oznámil, že Ace plakal, přecházel a yipped do 2:00.

Co by mohlo způsobit, že můj domácí pes „chovatelský pes“ bude tak nervózní?

Chytil mi můj domácí pes? Možná.

Ale mnohem pravděpodobnější, že je to ještě jednodušší:

1. Rutina Ace byla pryč.

2. Ace neměl dost cvičení.

Obvykle očekávám příliš mnoho z Ace a považuji jeho obvykle klidné chování za samozřejmost. Zapomněl jsem, že i dobrý domácí pes je stále pes.

Je obtížné, ne -li nemožné uklidnit domácího psa, pokud neměl dostatek cvičení.

Ace není zbaven žádných naznačení – on se mnou chodí na kole několik dní v týdnu a jde na běhy. Přesto bych se chtěl zavázat mnohem více soustředěného času na cvičení svého psa.

Můj cíl je 4 míle denně. Bude to vždy možné? Ne. Ale je to cíl střílet.

Druhým cílem je posílit školení chovatelské stanice.

Když řeknu: „Kennel Up,“ eso ponoří do chovatelské stanice a ponoří se v naději v léčbu. Ale jsou chvíle, kdy věří, že nemusí být chovatelský.

Během nedávné cesty do domu mých rodičů jsem chodil eso asi 10 minut, zatímco jejich psi byli uvolněni. Řekněme, že můj pes hodil temperamentní záchvaty – yipping a kňučení. Když je Ace extatická a já ho chovám, nejde to dobře.

Níže jsou uvedeny některé nápady na trénink chovatelských statků pro domácí pes, které plánuji použít s mým Mutt. Tyto nápady jsou určeny pro psy, které jsou již „školení chovatelské stanice“, ale mohou mít problémy s chovatelskou stanicí, když nechtějí být, jako když se hosté zkontrolují nebo když zůstanou v domě někoho jiného.

Tipy pro trénink psí chovatelské stanice

1. Kennel PET pes náhodně.

Psi mají rádi rutiny, ale je dobré pomalu natáhnout své limity. Kenneling the Pet Dog náhodně po dobu 10 minut najednou učí domácího psa, že jste ten, kdo se rozhodne, když půjde do chovatelské stanice. Zkuste to, když si užíváte televizi, zatímco děláte něco „zábavného“, jako je hraní načtení nebo dokonce ideální, než se vydáte na procházku.

2. Kennel Pes Pes v různých místnostech.

To je další způsob, jak pomalu přimět domácího psa zvyklého chodit do chovatelské stanice kdykoli a kdekoli. Psi jsou kontextové, což naznačuje, že se musí učit nápady v různých kontextech. Jen proto, že domácí pes je chovatelský stanice vyškolený v prádelně, neznamená, že je chovatelský stanice vyškoleno v suterénu nebo nahoře nebo v domě vaší matky.

3. Kennel Pes Pes, když lidé navštíví.

Procvičujte si tento s dobrými kamarády a členy rodiny, kteří jsou také majiteli psů a chápou, co se snažíte ukázat svému psovi. Když lidé navštíví, mnoho psů je velmi nadšené. Toto je nejlepší čas na praktikování umístění domácího psa do chovatelské stanice.

Nevěřím, že psi musí být staveni, kdykoli lidé navštíví. Psi se musí naučit náležitě pozdravit lidi u dveří. Ale onemocnění domácího psa náhodně po dobu 10 minut, když jsou kamarádi u konce, pomůže vašemu domácímu psovi naučit se být klidný pro ty vzácné noci, když ho opravdu chcete stačit. Možná ho chcete, aby byl například při večeři díkůvzdání nebo během večírku se svými spolupracovníky.

4. Kennel Pes Pes, když je nadšený.

To je pro eso těžké. Pokud je propracován na něčem jako míč nebo jiný pes, štěká, pokud ho chovám. To se obvykle stane, když se podíváme na členy rodiny, protože kolem jsou další psi a Ace nechce být pryč od „The Pack“.

Dokážu nastavit scénáře doma, abych ukázal Ace, že jakmile je v chovatelské stanici, musí se uklidnit bez ohledu na to. Je snadné přimět mého domácího psa, který se rozpadl. Stačí jen hra načtení nebo hra, která mě pronásleduje kolem gauče. Jakmile bude nadšený, vložím ho do jeho chovatelské stanice, počkejte, až se uklidňuje a pak ho nechal znovu hrát.

5. Pravé nadměrné štěkání nebo pláč.

Když se domácí pes poprvé učí zůstat v chovatelské stanici, je nejlepší zanedbávat jakékoli pláče nebo štěkání. To učí domácího psa, že pláč nebo štěkání nebude mít za následek žádnou pozornost. Ale když pes domácího mazlíčka z chovatelské stanice, jako je eso štěká ve své chovatelské stanici, napravím ho. Ace chápe, že s tímto chováním nesouhlasím.

Nezanedbávám trochu kňučení a možná i pár yips, ale pokud se esa štěká, jsem ideální, abych mu řekl „ne“. Nekřičím, ale dal jsem mu vědět, že to naznačuji.

6. Nechte domácího psa spát v chovatelské stanici.

Ace je v noci zvyklý na spaní na posteli pro psy, takže je nespravedlivé očekávat, že bude spát ve své chovatelské stanici bez problémů, když cestujeme. Hádejte, co to znamená? Jednou v nociK nebo tak, Ace bude spát ve své chovatelské stanici.

7. Kennel Pes Pes, když jste pryč.

Pokud má váš domácí pes obvykle přístup do celého domu, když jste pryč, není nic špatného na tom, že ho občas chodí, když běžíte pochůzky. Je to dobrý tip pro domácího psa, že často bude chován, až budete pryč, a není to žádný velký problém.

8. Kennel Pes Pes v domě přítele.

Jakmile je váš domácí pes tichý v chovatelské stanici ve všech scénářích doma, vyzvěte ho mnohem více tím, že ho staví v domě přítele. Například, pokud se na pár hodin podíváte na kamaráda, nejprve projděte svého domácího psa, pak ho přiveďte a na půl hodiny ho v domě přítele. Doporučuji to pouze tehdy, pokud je váš kamarád také bláznivý pes.

9. Práce na problémových oblastech.

Pokud váš domácí pes žádným způsobem neštěká v chovatelské stanici, s výjimkou případů, kdy jiní psi navštíví, pak to musíte pracovat nejvíce. Pozvěte své kamarády se svými psy a řekněte jim, na čem pracujete.

Když má můj domácí pes problém s něčím, jako je štěkání v chovatelské stanici, když je nadšený, je pro mě snadné vyhnout se této situaci a nepracovat na ní. Problém je v tom, že dříve nebo později se tato situace objeví a Ace nebude úspěšná, protože jsem problém nezabýval.

10. Vždy odměňujte dobré chování.

Pokud pes pes ticho, nechte ho z chovatelské stanice! Vraťte se k některým základům, jako je dodávka extra dobrot v chovatelské stanici. Pokud chovatelská stanice představuje lahůdky, bezpečnost a relaxaci (jako by to mělo vždy), váš pes pes bude mít potěšení z tréninku chovatelské stanice a jeho času stráveného v chovatelské stanici.

Pamatujte, že tyto myšlenky jsou určeny pro psy, kteří jsou již vyškoleni chovatelské stanice. Pokud váš domácí pes není zvyklý na chovatelskou stanici, držte se základů a rutiny. Výše uvedené myšlenky jsou uvedeny k tomu, aby zpochybnily psy, které jsou již zvyklé na chovatelskou stanici.

Používáte chovatelskou stanici? Je váš domácí pes někdy štěká v chovatelské stanici?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *