medvídek EPA Uncategorized Pokračování černého psíku Adoption Special – Dex!

Pokračování černého psíku Adoption Special – Dex!

Černá laboratorní mix pro přijetí

Kdo si pamatuje dobrý chlapec jménem DEX I představoval chvíli zpět?

Dex je hravý pes laboratorní typ v současné době pro přijetí se 4 luv of psí záchranu v Fargo, n.d.

Zatímco čeká na někoho, kdo by ho přijal, Dex žije na psí stravování a školicím zařízení, kde se dostane hrát s velkým množstvím psů po celý den!

Je to úžasný pes, protože je přátelský a jemný s jinými zvířaty a dětmi.

“Dex je celkovým miláčkem, a on se daří dobře,” řekl člen zaměstnanců chovatelů Dana Fiedler. “Ví, jak sedět a čekat a čekat na jeho jídla a vždy vypadá, že je šťastný!”

Před bydlení v zařízení, Dex měl nějaké úzkostné otázky, když zůstal sám, ale Fiedler řekl, že na chovatelské stanici nevykazuje žádné známky úzkosti. On hraje úžasné se všemi typy psů a on je vymazán před spaním! Dobře spí přes noc.

“Všichni z nás na chovatelské stanici milují,” řekl Fiedler. “Je to jeden z nejjednodušších pěstounských psů, které jsme měli.”

Dobrý chlapec, Dex!

Sadná věc s Dex, i když je to, že je bez skutečného domova příliš dlouho. Rád bych ho viděl, jak se dostal do pěstounského domova ve skutečném domě. Nástupní chovatelská stanice je tak velkorysá, aby mu pomohla mu poskytnout lásku, pozornost a místo k životu.

Zdá se, že Dex má dobrý čas, protože psi mají tendenci dělat. Přesto jsem pro něj Rootin ‘a doufám, že brzy najde svou osobu.

Více o přijetí DEX

Že Mutt sponzoruje polovinu DEX přijetí dárcovského poplatku (normálně $ 165), což znamená DEX je k dispozici za 82,50 dolarů (plus daň).

Dex je asi 2 roky. Je kastrován, aktuální, aktuální o očkování a zná základní příkazy.

Pro přijetí DEX je prvním krokem vyplnit předběžnou aplikaci s 4 LUV psa. Aby bylo možné přijmout psa z záchrany, budete muset poskytnout tři osobní odkazy a dokončit neformální domov odhlášení se záchranným dobrovolníkem. Záchrana přijme psy mimo Severní Dakota a Minnesota na správném osvojitele. Můžete si přečíst více o DEX na jeho profilu s záchranou.

Pokud byste se chtěli setkat s DEX, obraťte se na záchranu a pomůže vám zajistit čas, abyste se s ním setkali. Bohužel, protože on je nastoupen mimo město, nebude na každé akci přijetí. Dejte mi vědět, pokud máte nějaké problémy s kontaktováním záchrany. Rád bych pomohl.

Můžete pomoci DEX šířením slova o jeho přijetí speciální a tím, že každému, co je dobrý pes!

Tady je! (Fotky z penzionu)

10/4/12 Edit: DEX byl přijat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *