medvídek EPA Uncategorized Bella dostane nová kola!

Bella dostane nová kola!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore30

Ahoj Everypawdy, to jsem já, Bello! Mám na tomto blogu několik nových kol a také o nich chci štěkat. Kdykoli mě máma vezme na obrovskou událost, vždy cestuji ve svém kočárku. Můj první kočárek měl na sobě hodně kilometrů, včetně leteckých kilometrů od několika výletů letadel – jeden do Evansville v Illinois, aby nalepsil Petmeds Commercial, a ještě jednou do FT Lauderdale na Floridě, aby uspokojila rodinu PETMEDS! Nyní je čas odejít do důchodu Beat Up Buggy, takže Petmeds poslal nový: Sport Design by Pet Gear (PG8030), stejně jako moje preferovaná barva růžové. Krabice se ukázala i máma, pořídila mě tuto fotografii, než byla sestavena:

Bylo to tak jednoduché dát dohromady! Prostě dodržujte pokyny ve směrové příručce a také to trvalo maminku méně než 20 minut. Nebyly nutné žádné elegantní nástroje. Nebylo to dlouho předtím, než bylo všechno sestaveno a také připravené na zkušební jízdu!

Normálně ráda zakopám vstávat, abych mohl štěkat na EveryPawdy a také je upozornit, že je ta dáma motoristka, která tlačí tento kočárek, a také mnohem lépe se dostat z metody, pokud pochopí, co je pro ně skvělé!

Pro mou bezpečnost je uvnitř kočárku pouzdro, které máma vždy připojuje k mému postroji. Tato metoda nemohu vyskočit, když se nedívá tak dobře jako utéct; Je to další stanovení bezpečnosti proti Somepawdy, jen mě dognapping!

Další věc, kterou má mámě opravdu ráda, je další odnímatelný košík těsně pod kompartmentem pro domácí zvířata. Neměli jsme to na starém kočárku, takže když jsme šli koupit veškerý haraburdí, skončila se mnou v kočárkové kompartment a také mi nenechala moc místa:

Kočárek rovněž zipy nahoru, aby se zajistilo, že kompartment pro domácí zvířata je zcela uzavřen v síti odolném proti chybám. Myslím tím, že musím říct Pet Gear People, že to také zachrání životy všech těch fantastických Dánů i německých pastýřů, kteří jsou k dispozici, když byli napadeni bitovým pomeranci jako já, kteří rádi štěkají u obrovských psů … čím větší pes, hlasitější i kůra:

Můj nový kočárek pro domácí mazlíčky se také sklopí dolů, aby se zajistilo, že může ve tvaru do malého množství prostoru. Kromě otevření je mimořádně základní složit. Stejně tak má zámky kol, které se snadno nastaví, a uvolňují se jednou nohou!

Děkuji, Petmeds, za můj nový kočárek z Pet Gear! Doufám, že na to budu moci dát hodně kilometrů, stejně jako ten starý!

Láska, Bello

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *