medvídek EPA Pets Mews a Nips: The Secret Life of Cats: Co dělají, když se nedíváme?

Mews a Nips: The Secret Life of Cats: Co dělají, když se nedíváme?

Nyní, když jsou kamery WiFi snadno dostupné, už není tak velké tajemství, co naše kočky dělají, když nejsme poblíž, ale co kočky, které mají přístup do přírody? Maren Huck, behaviorální ekologka na University of Derby ve Velké Británii, umístila malé kamery na 16 koček a sledovala je až 4 roky, když prošli své sousedství. Přestože studie-autorka Samantha Watson, zvířecí behavioristka na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii-byla většinou provedena tak, aby posoudila přesnost technologie, duo již učinilo nějaké překvapivé zjištění. Přečtěte si více o studii na webových stránkách Science Magazine.

Pokud jste tento týden zmeškali některý z příběhů uvedených na vědomé kočce, zde je rekapitulace: v pondělí doktorka Lynn Bahr odpověděla na otázky čtenáře, v úterý jsme v úterý zkontrolovali novou kočičí probiotiku Jackson Galaxy, ve středu hostující blogger Casey Hersch sdílel lekce lekce Ve čtvrtek jsme se uzdravili od její kočky, ve čtvrtek jsme uvedli nálepky na pet Smoochies Catnip a v pátek jsme zkontrolovali záchranu Meez: Moje cesta přes siameskou záchranu.

Dnešní video obsahuje krásný záchranný příběh. Dean našel Nala vedle silnice, zatímco procházel Bosnou. Nyní pár jezdí po celém světě společně. Užívat si!

Přeji vám skvělý víkend!

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Mews a Nips: Tato pandemická kočka měla tajemství

Mews a Nips: Vnitřní život koček

Mews a Nips: Walter Chandoha pořídil v průběhu svého dlouhého života 90 000 fotografií koček

«Recenze: Rescue Meez: Moje cesta přes Siamese Rescue
Assisi Animal Health oznamuje Assisi Loop Lounge Air and Atom Therapy Pads »

5 komentářů k Mews a NIPS: The Secret Life of Cats: Co dělají, když se nedíváme?

Grace říká:

17. června 2019 ve 14:11

Jedna z mé kočky zmizí celý den a přichází jen k krmení, ani nespí v domě, rád bych věděl, kde tráví dny a noci.

Odpověď

Eleanor Skibo říká:

15. června 2019 v 20:18

Velmi zajímavé, opravdu, co naši chlupaté darebáci dělají, když je my nebo nikdo jiný pozorujeme! Kočky mají tendenci vystupovat z běžných kascí, i když se díváme, ale lze si myslet, jaká dobrodružství sledují, když se nedíváme. Ať je to cokoli, doufám, že všichni zůstanou v bezpečí a mimo škodu.

Odpověď

Janine říká:

15. června 2019 v 7:10

Rád bych věděl, co se stalo v mém domě v neděli večer, když byla moc venku. Snažili jsme se s sebou vzít kočky do hotelu, ale Lulu vyděsil tak špatně, nakonec jsme je přivedli zpět domů. Od té doby Lulu a Kiki syčí a vrčí pokaždé, když se uvidí.

Odpověď

Ingrid říká:

16. června 2019 v 5:26

Ach Janine, je mi to moc líto! Zní to, jako by se již navzájem nepoznali. Zajímalo by mě, zda Luluův šílenec zdůraznil Kiki ještě víc. Možná je budete muset oddělit a znovu je zavést, pokud se věci nezlepší. Je to tak zoufalá věc, že se stane.

Odpověď

Darlene říká:

15. června 2019 v 6:10

Jaké pěkné video děkan vytvořil speciální kamarád v Nala. Kočky vždy dělají úžasného společníka. Kočky nejsou nikdy nudné, že vždy něco dělají. Nala miluje Deana. Jaké úžasné pouto.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *