medvídek EPA Pets Kočka, která ráda nosí oděv

Kočka, která ráda nosí oděv

hostující příspěvek od Joann Biondi

Lidé se mě často ptají, co dělám, abych přiměl svou kočku, Lorenzo, aby nosil oblečení. Plácujete ho pochoutky? Používejte hračky k jeho rozptýlení? položit ho na klidné? Nedělám nic z těchto věcí. Ve skutečnosti nedělám nic jiného, ​​než proklouznout trička přes jeho hlavu a na jeho chlupaté malé tělo.

Vždy, protože byl kotě, Lorenzo miloval oblečení. Nemám žádné vysvětlení pro to jiné než skutečnost, že je jedna skvělá kočka s trpělivostí buddhistického mnicha. Nebo snad, možná, je to reinkarnovaný módní model, který byl na dráze příliš tad a utrpěl karmický set-zpět.

Všechno to začalo, když mu bylo jen několik měsíců a zvyklý ukradl špinavé oblečení z mého koše na prádlo. Přetáhl je kolem domu, žvýkal na ně a pak se stočil a šel s nimi spát. Nebyl to moc problém, s výjimkou případů, kdy přišla společnost a našli vedle konferenčního stolku srolovaný koule spodních kalhot.

Ale jednoho dne jsem se naštval na Lorenza a rozhodl jsem se dostat rovnoměrný, a tak jsem na hlavu položil vrchol tanku Spandexové a na jeho tělo jako vtip. Lorenzo byl nepochybný. Upravil ramena, vyhodil hruď a podíval se na mě výrazem, který řekl: „Myslíš si, že mi to vadí? No, není. Ve skutečnosti se mi to líbí. “ Celé dny chodil na tom, že jsem nosil ten nádrž.

Pro mnoho koček je nošení oblečení přinejmenším nepříjemné. Majitelé se je snaží oblékat do hloupých kostýmů a vyfotit se pro smích. Výsledkem je však často kočičí, která vypadá, jako by měla epileptický záchvat – mě to ode mě! Existují i ​​další kočky, které se jen Hunker dostávají do pózy naprostého ponížení a hrůzy, zejména pokud se jedná o klobouk. A pak je tu Lorenzo, který na obálce časopisu GQ vytáhne své věci jako italský módní model.

Měl jsem několik koček před Lorenzem a nikdy jsem se nesnažil dát na žádnou z nich oblečení. Ani myšlenka mi nikdy nevstoupila do mé mysli. Ale s Lorenzem se to zdá přirozené. Je to, jako by věděl, že to je to, co mu dal na planetu – oblečení, pózoval pro kameru a rozesmál lidi. Fotografoval jsem Lorenzo, který nosí oblečení už více než rok, a měl bych přiznat, že to je jedna z nejzábavnějších a nejpříjemnějších věcí, jaké jsem kdy udělal.

Je to zábava, protože pro Lorenza je videokamera catnip. Reaguje na to, nebo mnohem přesněji, reaguje na mě, když mám v ruce videokameru. Ví, co se děje, a je aktivním a vážným účastníkem natáčení. A když vím, že jsem ho dostal dobrý výstřel a nahlas křičím: „Bellissimo Lorenzo,“ preens a otočil nos do vzduchu, jako by věděl, že odvedl skvělou práci.

Upřímnou součástí fotografické práce je to, co jsem se naučil od Lorenza. Jednou z těchto věcí je, že klišé koček je tvrdohlavý a stranou, je to jen to – klišé. Když jsem si zapnul tričko a pak ho prohlédl čočkou, divím se, jak dokonale je spokojený, zatímco to dělá. Žádám o to, jak si našel cestu na světě, a je zcela připraven vystoupit z předsudku o zóně pohodlí kočky. Co když tedy nejedná „normální“ a vzdoruje pokynů standardního chování koček. Co když se mu lidé smějí.

Ano, možná na to budu číst mnohem více, než ostatní lidé vidí, ale vždycky jsem cítil, že se musíme od zvířat co učit, pokud jim dovolíme, aby nás poučili. A co jsem se také naučil z této kočky Maine Coon, neměli bychom my lidé také zbavit to, co je bezpečné a předvídatelné při nákupu, abychom přijali něco nového, bez ohledu na to, jak divné můžeme vypadat? Neměli bychom my lidé upustit staré klišé, které vládli naše životy tak dlouho?

Joann Biondi je spisovatel a fotograf se sídlem v Miami. Její kočka, Lorenzo, má svůj vlastní web a vlastní stránku na Facebooku.

Sledujte v tomto videu model Lorenzo Různé oblečení:

httpv: //www.youtube.com/watch? V = 0mfluxsczrk

Ingrid King

«Meditace s vaší kočkou
Recenze knih: vrtící příběhy od Tim Link »

19 komentářů k kočce, která ráda nosí oblečení

Sharon říká:

16. listopadu 2012 v 20:11

Moje kotě Shelby dělá to samé! Jednoho dne jsem ji chytil hraní si s naší hračkou pudlem, pepřovým tričkem, které pro něj bylo příliš malé, takže jsem to jen oblékl, abych viděl, co se stalo, a ona to měla na sobě celé dny, jen se dostala jen Když jsem to musel sundat, rozdrtil ji, abych ji otřel. Nelíbí se jí nahá, je to nejpodivnější věc; Ale jsem rád, že nejsem jediný!

Odpověď

Ingrid říká:

16. listopadu 2012 v 20:29

Je to určitě vzácná kočka, která se ráda obléká, Sharon!

Odpověď

Ingrid říká:

28. listopadu 2010 ve 12:00

Zní to, jako by vaše kočička měla dobře vyškoleno, aby vyhovovalo každé jeho potřebě, TNK!

Odpověď

TNK říká:

28. listopadu 2010 ve 12:23

Miluji to!!! Naše kočička také miluje oblečení !!! Dnes na něj máme kabát a on se jen rozprostírá, jako by to byla bomba. Je to taková princezna. Pije jen vodu z našich šálků nebo faucetu. Odmítá pít z misky.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *