medvídek EPA Pets Přemýšlíte o tom, že půjdu … mobilní?

Přemýšlíte o tom, že půjdu … mobilní?

Přemýšleli jste někdy o otevření vlastního salonu pro mobilní péči? Obchodní pedagogové Andis Dana Chavez – Rey a Cindy Oliver sdílejí své zkušenosti s mobilním péčí a také vám řeknou, co musíte pochopit, pokud o tom přemýšlíte!

Jaké jsou výdaje na počáteční a up pro mobilní groomery?

Dana Chavez – ROY: Při rozhodování o zahájení podniku pro mobilní péči existuje spousta proměnných, počínaje nejprve s nákupem vaší jednotky. Existuje řada možností, včetně nákupu nové mobilní jednotky, nákupu využitého systému nebo budování vlastního. Pokud získáte novou jednotku, budete vyžadovat minimálně 10% za zálohu. Pokud nejste dobře zavedený groomer a také, jak začínáte čerstvý, existuje mnohem více nákladů, protože budete vyžadovat své vlastní vybavení. Zařízení však není omezena na čepele, zastřihovače, zastřihovač nehtů, nůžky, hřebeny a kartáče.

Kromě toho budete vyžadovat obecné dodávky, jako je šampon, ručníky atd. Je rovněž výhodné mít oddaný servisní telefon. Po přemýšlení o všech těchto faktorech, včetně pojištění, je typické náklady na spuštění pro novou mobilní službu 10 000 až 15 000 USD.

Cindy Oliver: Náklady na spuštění skutečně závisí na tom, kolik toho musíte investovat. Nechtěl jsem investovat spoustu peněz, když jsem začal, protože jsem si přál zajistit, aby se to vzlétlo, stejně jako v mém okolí dobře, než jsem investoval velké množství peněz. Dostal jsem svůj první ženichový vůz (Aeromate z roku 1991) za 3 500 $ a také jsem získal půjčku na auto za 6 000 dolarů za můj vůz, pojistné krytí a zásoby, abych mohl začít. Byl to samoobslužný ženichový vůz, který jsem měl devět let, stejně jako jsem později upgradoval, když se službou rozrostla.
Reklamy

Jaké jsou výhody pro mobilní péči? Jaká doporučení byste poskytli někomu, kdo věří, že bude mobilní?

Dana Chavez – Rey: Je méně čištění a také nejste omezeni na jedno místo. Majitelé jsou také nabízeni, jakmile jste dokončeni svou prací, takže zvíře není uvíznuto v chovatelské stanici v hlučném salonu. Hladiny hluku i energetické úrovně jsou také podstatně menší.

Moje rada: Udělejte to! Včera jste museli jít mobilní.

Cindy Oliver: Primární výhodou bytí mobilu je, že jste svůj vlastní šéf. Přesto můžete pracovat, rutinní dny, které chcete pracovat, vydělat si vlastní hodiny a vzlétnout, když chcete. Rovněž vyděláváte 100% příjmy na péči. Mobile je nejlepší!

Pokud uvažujete o tom, že budete mobilní, zeptejte se obav o další mobilní groomery. Zjistěte, zda můžete na jeden den stínit a také zakopnout s mobilním groomerem ve vaší oblasti a přesně vidět, jak to funguje, stejně jako pokud se vám to líbí. Mobile není pro všechny. Pokud je to pro vás, pak se ponořte a udělejte to! ✂

Celkový

2

Akcie

2

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *